Marcelo: Tajemstvím úspěchu je tvrdá práce, bojovný duch, soudržnost a dychtivost

Čas 07. 12. 2014, 18:06 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Marcelo
Marcelo

Real Madrid v sobotu porazil Celtu Vigo 3:0 a po zápase si s novináři popovídalo několik hráčů.

Toni Kroos

„Klíčové je udržet si tuto stálost. Musíme pokračovat v práci jako doposud a vyhrávat zápasy. Nejdůležitější není rekord výher, ale pokračovat ve vyhrávání zápasů, abychom zůstali na prvním místě."

Toni mluvil i o Crisovi: „Cristiano Ronaldo je velmi důležitý hráč. Odehrál velmi dobré utkání a opět byl tím, kdo ho rozhodl. Vždycky je klíčovým hráčem a já doufám, že bude i nadále."

Marcelo

„Rekord je velmi důležitý, ale my chceme pokračovat v práci, tvrdě bojovat a vyhrávat zápasy. Musíme být soustředění, nemůžeme si dovolit odpočívat. Nic nemůžeme brát jako samozřejmost. Tajemstvím úspěchu je tvrdá práce, bojovný duch, soudržnost a dychtivost."

I Marcelo mluvil o Crisovi: „Cristiano je ve velmi dobré formě. Tým mu hodně pomáhá a on pomáhá týmu. Jsme rádi, že ho máme."

Jamesovo zranění: „Doufejme, že to nebude nic vážného."

Dani Carvajal

„Byl to těžký zápas. Získali jsme důležité vítězství. Celta nám to hodně ztěžovala. Trenér nás varoval, že to bude těžké, protože jsou s míčem dobří. Měli jsme šance a zasloužili jsme si vyhrát."

O rekordu: „Na rekord nemyslíme. Jde nám o to, abychom pokračovali ve vyhrávání. Teď se musíme soustředit na Ludogorec. Všichni hráči musí být připravení, protože potom nás čeká Mistrovství světa klubů."

Pepe

O Crisovi: „Není moc slov, která by Cristiana popsala. V každém zápase překonává sám sebe."

Pepe mluvil o sobotním utkání: „Bylo to opravdu důležité vítězství, protože Celta tvrdě pracovala a tlačila na nás. Jsem moc rád, že Sergio Ramos dosáhl na 300. utkání za Real v lize. Je to skvělý člověk a vždycky mi pomůže."

Jamesovo zranění: „Doufám, že to není vážné. Musíme počkat na to, co řeknou doktoři."

Illarra

„Celta je dobrý soupeř, ale my jsme hráli dobře. Tým nijak netrpěl a v obraně jsme pracovali dobře. Také máme Cristiana Ronalda, který dal tři góly."

Klíčová slova: interview, pepe, illarra, marcelo, kroos, carvajal

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (57 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!