Carlo Ancelotti: Je to výhoda mít Ronalda v týmu

Čas 07. 12. 2014, 15:18 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Real Madrid v sobotu porazil Celtu Vigo 3:0 a Carlo Ancelotti byl s prací celého týmu spokojený.

Real Madrid vyhrál 18. zápas v řadě a Carlo Ancelotti byl moc spokojený: „Defenzivní práce celého týmu byla velmi důležitá. Hráči drželi při sobě a byl to dobrý zápas, protože jsme hráli proti týmu, který na vás opravdu tlačí. Jsou agresivní a hrají dobře."

„Můžeme odhadnout, že to byl pozitivní zápas, protože jsme hráli dobře, vzadu jsme byli jistí, rychlí a neriskovali jsme. Mohli jsme vidět dva odlišné zápasy. V prvním poločase jsme hlouběji bránili a v tom druhém jsme tlačili. Nebylo to lehké. Libí se mi, jak Celta hraje. Mají tým, který se snaží hrát, vyvíjí na vás tlak a útočí. Hráli jsme dobře, naše série bez porážky pokračuje a já doufám, že tomu tak bude ještě hodně zápasů."

Trenér mluvil i o Cristianovi: „Je to opravdu výhoda, že máme Cristiana v týmu. Hraje skvěle a je ve vrcholné fyzické formě. Po celou dobu je neuvěřitelné motivovaný."

Několik slov řekl i ke Karimovi: „Hrál tak jako vždycky. Jeho práce a umístění byly velmi důležité, protože nám to pomohlo zmírnit tlak vzadu. Pomáhá týmu ulevit od tlaku. S jeho umístěním jsme byli schopní vytvářet protiútoky."

O zranění: „Zranění jsou stále naším problémem, ale za zraněné máme dobrou náhradu. Neviděl jsem, že by byl tým unavený a neviděl jsem, že by měli nějaké problémy. V prvním poločase jsme hráli s velkou intenzitou a byli  jsme rychlí a v tom druhém jsme kontrolovali herní rytmus a dobře jsme bránili."

Trenér mluvil i o jednotlivých hráčích: „Illarra hrál velmi dobře v útočné i obranné fázi. Kroosovi nevyšlo několik přihrávek, na což nejsme zvyklí, ale bránil dobře."

O Jamesovém zranění: „James má poraněný lýtkový sval a během nadcházejících dnů zjistíme, jak na tom je."

Novináře zajímalo, proč Carlo Cristiana vystřídal: „S Cristianem se nic neděje. Vystřídali jsme ho, aby si mohl trochu odpočinout."

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!