Madridistas po zápase: Byl to těžký zápas, ale uhráli jsme dobrý výsledek

Čas 23. 11. 2014, 13:02 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
James
James

Hráči Realu Madrid si v sobotu připsali další vítězství, když porazili Eibar vysoko 4:0. Po zápase byli s výsledkem velmi spokojení.

James

„Věděli jsme, že to bude těžký zápas, ale také jsme věděli, že můžeme vyhrát, pokud budeme hrát dobře. Jsem rád, že jsme zvítězili a získali dobrý výsledek."

O strategii: „Pokud jsme silní a brzy dáme gól, tak nás to dostane na vrchol. 0:4 je dobrý výsledek a teď nás čekají dva těžké zápasy, které také musíme vyhrát. Tuto herní úroveň si musíme udržet. Máme dobré hráče a doufám, že se nám to podaří."

O absenci Luky Modriće: „Je to vždycky těžké, když vám chybí hráč, jako je Luka, ale máme hráče, kteří ho můžou nahradit a také hrát dobře."

Dani Carvajal

Dani mluvil po zápase o Iscovi: „Isco je ve velmi dobré formě, a to nám pomáhá. Luka nehrál, ale máme velmi široký kádr. Je skvělé mít univerzální hráče, což dává trenérovi spoustu možností."

„Vyhráli jsme 14 zápasů v řadě, což je skvělé, ale musíme v tom i nadále pokračovat."

Novináři se Daniho zeptali, jak se mu hrálo: „Cítil jsem se dobře. Poté, co jsem se zranil v zápase s Granadou, jsem se snažil rychle uzdravit. Myslím, že moje rychlost je zpět a doufám, že budu moct týmu pomoct."

O statistikách: „Statistiky jsou vynikající. Dali jsme hodně gólů a málo jsme jich dostali, což je opravdu dobré. Je to důležité, protože jsme našli rovnováhu. Soustředíme se na každý zápas tak, jak přijde. Teď nás čeká zápas v Basileji a my doufáme, že si upevníme naši pozici na prvním místě. Potom pojedeme do Málagy, kde musíme získat další tři body."

Marcelo

„Hrát na tomto stadionu je velmi těžké, ale začátek zápasu se nám povedl. Tým tvrdě bojoval a hodně jsme běhali. Z reprezentačních srazů jsme se vrátili trochu unavení, a to je těžké, ale jsme v dobré formě a hráli jsme dobře. Musíme ještě pár věcí zlepšit."

Marcelo mluvil i o Cristianovi: „Mnoho lidí mu závidí, čeho všeho dosáhl a co ještě může dokázat. Cristiano vždycky tvrdě pracuje. Je to velký profesionál s obrovskou touhou stále se učit a s chutí pomoci týmu."

Klíčová slova: james, modric, carvajal, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!