Carlo Ancelotti: Cristiano si musí udržet formu

Čas 18. 10. 2014, 21:59 | Autor Lulinka | Zdrojas.com, realmadrid.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Real Madrid v sobotu porazil Levante vysoko 5:0 a Carlo Ancelotti byl po zápase s výsledkem velmi spokojený, protože teď jsou před námi dva velmi těžké zápasy. Real totiž čeká Liverpool a Barcelona.

Carlo Ancelotti dnes musel zatočit se sestavou, protože mu chybělo několik hráčů
„Hráči ukázali, že máme velmi konkurenceschopný tým. Ti, kteří hráli v první části sezóny méně, ukázali, že jsou v dobré formě a mají motivaci. Po fyzické stránce jsou na tom všichni velmi dobře. Všichni hráli velmi dobře."

Real teď čeká nabitý program
„Myslím, že jsme na tom dobře. Připravit se na zápas s Levante bylo velmi těžké, ale všichni to brali vážně, byli soustředění a vše šlo dobře. Teď máme čas na zotavení a musíme se připravit na středeční zápas s Liverpoolem."

Poté, co Real Madrid prohrál v létě s Atléticem, se svěřencům Carla Ancelottiho podařilo dát už 30 gólů
„Jak jsem už říkal, jsme na tom dobře, ale musíme myslet na to, že za těmito góly stojí sebeobětování, boj a koncentrace. Nedáte góly, když se neobětujete nebo nejste soustředění. Jsme v dobré psychické i fyzické kondici."

O Cristianovi Ronaldovi
„Myslím si, že je nemožné dělat víc, než co dělá on. Tuto formu si musí udržet a my mu s tím pomůžeme."

V 80. minutě šel Luka Modrić pryč ze hřiště
„Modrić dostal ránu, tak jsem ho vystřídal. Teď máme pár dnů na to, abychom zhodnotili situaci kolem Balea, Varana, Benzemy a Ramose a dalších hráčů, kteří měli v tomto zápase nějaké problémy. Bale měl problémy se svalem, a tak jsme se rozhodli nic neriskovat."

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!