ANKETA: Jak bude hrát Real při absenci Benzemy? Vyberte sestavu na Levante!

Čas 18. 10. 2014, 10:08 | Autor podvinho

Real Madrid odehraje již dnes poslední z ligových zápasů před El Clásicem. Není potřeba připomínat, že nic jiného než tři body fanoušci neočekávají. Trenér Ancelotti ale řeší problém, kvůli horečce jistě nenastoupí Karim Benzema. Kdo by ho měl zastoupit? Hlasujte v naší anketě.

Real

Pokud vás zajímají další informace o stavu Realu Madrid, nominace či zprávy z tábora soupeře, jistě všechny odpovědi najdete v našem PREVIEW. Nezapomeňte také zápas natipovat v naší TIPOVAČCE.

Co se týče ANKETY, je potřeba upozornit, že jsme se soustředili pouze na to, jak nahradit Karima Benzemu. Jinak je samozřejmě možné, že kvůli náročnému programu nechá Ancelotti některé hráče odpočívat. To se ovšem do naší ankety nepromítlo. 

1. Kus za kus

Asi nejjednodušší, ale také nejsnáze předpovídatelnou, se jeví varianta s Chicharitem na hrotu. Mexický útočník by tak pouze nahradil Benzemu a všechno ostatní by zůstalo, jak jsme zvyklí.

2. Isco na hrotu

Carlo Ancelotti má Isca velmi rád pro jeho univerzálnost. V minulé sezoně se dokonce mladík často objevoval až na hrotu a italský trenér předeslal, že by se tak mohlo dít občas i letos. Tím by se nedostalo na Chicharita.

3. Vysunutí Jamese

I tuto variantu už jsme letos mohli vidět. Místo v záložní řadě by opustil James, místo něj by hrál Isco či Illarramendi. Kolumbijec by se nejčastěji pohyboval na levém křídle, čímž by posunul na hrot Cristiana Ronalda. Mezi útočným triem by ale panovala velká variabilita, Ronaldo by měl hodně volnosti.

4. Rozestavení 4-4-2

Carlo Ancelotti nemá v případě nutnosti problém sáhnout i ke změně rozestavení. V tomto případě by se jednalo o klasické 4-4-2 s tím, že vepředu by se pohybovali Cristiano a Bale. Záložní řadu by doplnil Isco.

Jakou variantu byste zvolili pro zápas v Levante?

Varianta č. 1 (51,7%)
285
Varianta č. 2 (11,4%)
63
Varianta č. 3 (28,1%)
155
Varianta č. 4 (8,7%)
48
Celkem hlasovalo: 551
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!