Carlo Ancelotti: Naše útočné trio hrálo fantasticky

Čas 06. 10. 2014, 20:42 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Real Madrid v neděli porazil Athletic Bilbao vysoko 5:0 a Carlo Ancelotti by si přál, aby jeho tým hrál takto každý zápas.

„Toto byl bezpochyby nejlepší zápas od finále evropského Superpoháru v Cardiffu. Myslím si, že tým vypadá dobře. V tomto období hrajeme lépe než loni. Daří se nám. Při standardních situacích jsme byli ostražití a všechno šlo dobře."

„Byl to velmi důležitý zápas. Jsme moc šťastní, protože hrajeme tak, jak jsme vždycky chtěli. V útoku i v obraně šlo všechno dobře. Celý tým odehrál dobrý zápas."

O třech útočnících
„Naše trio hrálo fantasticky. Cristiano dal tři góly, Karim dva a Bale si připsal asistence a tvrdě pracoval. Když hrají takto, je to pro tým zásadní. Také záložníci hráli velmi dobře a tvrdě makali."

O obráncích
„Jsou pro zápas velmi důležití. Potřebujeme je a vedli si dobře. Tým je fit. Fitness trenéři odvádějí velmi dobrou práci."

Herní systém
„Nesnažíme se nic měnit. Hrajeme pořád stejným stylem. Jen se snažíme přizpůsobit novým hráčům. Takto se nám hraje pohodlně a věříme si."

Střídání Sergia Ramose o poločase
„Měl problémy s pravým lýtkem, a tak jsme ho radši vystřídali, abychom předešli případným problémům. V pondělí podstoupí nějaké testy. Potom se přidá k národnímu týmu a oni uvidí, jak na tom bude."

Cristiano Ronaldo je velkým kandidátem na zisk Zlatého míče
„Myslím, že letos o tom nikdo nepochybuje."

O reprezentační přestávce
„Toto mi nedělá starosti. Nejdůležitější je vyvarovat se zraněním a problémům. Po reprezentační přestávce nás čekají zápasy s Levante, Liverpoolem a Barcelonou. Pokud budeme mít štěstí, tak doufám, že budeme hrát tak, jak jsme hráli proti Bilbau."

Oslavný taneček Crise, Marcela a Jamese
„Tanec jsem neviděl, ale je to normální a jen troška legrace. Důležité je být uctivý k soupeři. Jestli spolu tancovali, tak bychom to možná měli natrénovat, abychom to dělali správně."

FotoFoto

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!