Iker Casillas: Je důležité, že jsme nedostali gól

Čas 28. 09. 2014, 10:16 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Iker Casillas
Iker Casillas

Real Madrid porazil v sobotu Villarreal 2:0 a hráči byli po zápase rádi, že se jim podařilo získat tři body a udržet čisté konto.

Iker Casillas

„Když jsme se měli dostat přes obtížné chvíle, drželi jsme pohromadě a dokázali jsme dobře využít naše šance. Byl to velmi zajímavý zápas."

„Zápas s Deportivem, kdy jsme vyhráli 8:2, byl zvláštní. Z tohoto zápasu jsme se poučili a snažili jsme se jim nedát šanci, ale Villarreal hrál opravdu dobře a skvěle útočil."

O stadionu Villrrealu
„Hrát na Madrigalu je těžké. Loni jsme sem přijeli a bojovali o to, abychom si odvezli alespoň nějaký bod (zápas tenkrát skončil 2:2, poznámka redakce). Tentokrát jsme sem jeli s tím, abychom i nadále získávali dobré výsledky a vyhráli. Tým ubránil čistý výsledek na tak těžké půdě."

O Lize mistrů
„Pokusíme se v Bulharsku vyhrát, protože potom budeme hrát s Liverpoolem."

Raphaël Varane

„Hrát proti Villarrealu je vždycky těžké. Získali jsme tři důležité body a musíme v tom pokračovat. Casillas je ve velmi dobré formě. Dnes jsme nedostali gól, což je pro nás důležité. Je to dobré pro tým."

Varane mluvil i o Ronaldovi
„Cristiano je ve velmi dobré formě, a to je pro nás dobré. Já mám také dobrou formu. Hrál jsem tři zápasy v řadě a doufám, že v tom budu pokračovat. Mým úkolem je hrát co nejlépe. V klubu jsem šťastný."

Dani Carvajal

„Byl to otevřený zápas s šancemi na obou stranách a my jsme měli to štěstí, že jsme po prvním poločase vedli o dva góly."

„Nechtěli jsme, aby se stalo něco podobného jako na Anoetě. Tým se společně dokázal dostat přes obtížné situace. Jsme lepší a lepší a také se tak cítíme. Musíme v tom pokračovat."

Klíčová slova: casillas, carvajal, varane, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!