Report: Villarreal - Real Madrid 0:2. Real poslal Žlutou ponorku ke dnu

Čas 27. 09. 2014, 17:47 | Autor Lulinka
Luka Modrić
Luka Modrić

Los Blancos se na Madrigalu pořádně nadřeli, ale podařilo se jim vstřelit dva góly a získat tři body. Góly dali Luka Modrić a Cristiano Ronaldo.

Hrát proti Villarrealu není nikdy snadné. Hned od prvních minut bylo jasné, že se Villarreal slavného Realu Madrid rozhodně nebojí a hnal se kupředu a na Ikera Casillase posílal jednu nebezpečnou střelu za druhou.

V 5. minutě dal po rohu gól Sergio Ramos, ale rozhodčí ho kvůli ruce neuznal, takže na tabuli stále svítilo skóre 0:0. Ani tato situace Villarreal nezastrašila a útočníci soupeře dost zlobili. Uche s Viettou obraně Realu pěkně zatápěli.

Několik šancí si vytvořil i Real Madrid, ale uchytila se až střela Luky Modriće, díky které se dostal Real do vedení.  Villarreal mohl vzápětí vyrovnat, ale Vietto hlavičkoval těsně vedle.

Ve 40. minutě zvýšil na 2:0 Cristiano Ronaldo a s deseti góly vede tabulku střelců. Posledních pět minut prvního poločasu bylo o nervy. Soupeř neustále ohrožoval Casillasovu bránu, ale brankář to společně s obranou zvládl a na konci prvního poločasu tak na tabuli svítilo skóre 0:2.

Během prvního poločasu si fanoušci určitě všimli letadla, které létalo nad stadionem a mělo za sebou přivázaný transparent s nápísem: „Ronaldo, pojď domů do Manchesteru." Fanoušci Rudých ďáblů chtějí svou modlu zpátky.

Ve druhém poločase Los Blancos spíše kontrolovali hru a bránili. Villarreal se sice snažil něco vymyslet, ale vždy ztroskotal na nějakém hráči Realu Madrid. Žlutá ponorka tak na domácí půdě prohrála 0:2.

Villarreal byl rozhodně aktivnějším týmem. Od samého začátku na Real pořádně vlétl, ale nepodařilo se mu dát gól. Hosté dnes měli i štěstí a obrana si i s Ikerem se střelami soupeře dokázala poradit. Ze strany Realu to nebyl nijak oslnivý výkon, ale zápasy s tímto soupeřem nebývají nikdy lehké, takže buďme s výsledkem spokojení.