Chicharito: I když jsme vstřelili hodně gólů, nebyl to perfektní zápas

Čas 21. 09. 2014, 11:48 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com, as.com
Chicharito
Chicharito

Real Madrid v sobotu zničil Deportivo 8:2 a hráči byli po zápase s výsledkem spokojení, ale zdůrazňují, že musí i nadále tvrdě pracovat.

Chicharito

„Přišel jsem sem, abych dával góly a musím poděkovat mým spoluhráčům. Díky Bohu to byl dobrý začátek. Doufám, že budu více hrát a předvedu spoustu dobrých výkonů."

O dvou porážkách Realu
„Právě jsem přišel. Byl jsem tady jen dva týdny, takže k tomu nemám co říct, ale v šatně je to stejné s dobrými i špatnými výsledky. Někdy prohrajete, ale toto je klub, který se vždycky soustředí na vítězství. Teď se musíme zaměřit na úterní zápas s Elche."

Real odehrál perfektní zápas
„Pořád se musíme zlepšovat. Dokonalost neexistuje, musí se najít. To je něco, co jsem se naučil. Neodehráli jsme perfektní zápas. I když jsme vstřelili hodně gólů, pořád musíme pracovat na zlepšení."

Álvaro Arbeloa

„Měli bychom být šťastní. Viděli jste, že se Real Madrid zlepšil, a to je to, co jsme chtěli. Trenér od nás vyžadoval, abychom se více hýbali, a to se nám povedlo."

„Dnes jsme dali osm gólů. Je to hodně a toto nemůžete dělat každý den, protože je to opravdu mnoho, ale tým jde správným směrem."

O Ikerovi
„Iker je v Realu Madrid mnoho let. Vypadá uvolněně, tvrdě pracuje a trénuje."

O pravém kraji obrany
„Důležité je, abychom si všichni pomáhali. Nezáleží na tom, kdo hraje v obraně."

Sergio Ramos

„V prvním poločase to bylo těžké, ale tým jasně věděl, čeho chce dosáhnout a my jsme na ně tlačili a hráli intenzivně. Získávali jsme zpět míče a udrželi si je. Ve druhém poločase se nám podařilo udržet intenzitu a dát hodně gólů."

Tento zápas bude mít na tým pozitivní vliv
„Vítězství je pro morálku dobré, protože vám pomůže do dalších zápasů. S dnešním výsledkem jsme velmi spokojení, protože poslední zápasy byly těžké."

O gólech nových hráčů
„Jsem moc rád, že dávají góly. Doufám, že se jim bude dařit i nadále."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!