Pepe: Musíme se vzchopit a bojovat

Čas 14. 09. 2014, 13:28 | Autor Lulinka | Zdroj realmadrid.com

Real Madrid podruhé za sebou prohrál a fanoušci už začínají být nervózní. Iker s Pepem mluvili po zápase o tom, co se včera stalo.

foto

Iker Casillas

„Druhý poločas byl pro nás rána. Atlético jsme dobře hlídali. Roh nás překvapil a Turan to trefil skvěle. Výsledek je trochu nespravedlivý. Remíza by byla spravedlivější. Ale Atlético ví, jak má své zápasy hrát, a my jim musíme pogratulovat."

„Dnes při nás nestálo štěstí. Chtěli jsme získat tři body. Teď musíme myslet na úterní zápas Ligy mistrů a je jasné, že nemůžeme selhat."

„Celý týden jsme tvrdě pracovali a nebyli jsme odměněni. Způsobili jsme ránu klubu i fanouškům."

O rohových kopech
„Dostali jsme z nich hodně gólů. Musíme vzít vinu na sebe a tento problém spolu vyřešit."

O mentalitě
„Jsme tým šampionů a vítězů. Naše oddanost celému týmu je nesmírná. V několika posledních měsících jsme získali hodně trofejí a teď jsme v situaci, kterou musí Madrid s hráči změnit. Jdeme si pro každý titul."

Pepe

„Zkoušeli jsme všechno. V prvním poločase jsme si zasloužili vést, ale takový je fotbal. Hodně jsme drželi míč, ale moc jsme neriskovali. Dali nám gól po rohovém kopu a my jsme měli být lépe postavení, abychom si to ohlídali. Musíme dál bojovat a připravit se na další zápas."

O prvním gólu z rohového kopu
„Na všem pracujeme. Možná nemáme u standardních situací dostatečnou koncentraci, ale musíme dál pokračovat v práci a požádat fanoušky, aby nás i nadále podporovali, protože je teď potřebuje více než kdy jindy. Musíme být silní a víc stát při sobě."

„Musíme se vzchopit a bojovat. Máme skvělý a velmi kvalitní tým. Žádného pískání jsem si nevšiml, ale jestli na nás fanoušci pískali, tak jsme si to zasloužili a bylo to tak správné."foto

Klíčová slova: casillas, pepe, interview
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!