Luis Suárez může hrát proti Realu na Bernabéu, raduje se Barcelona

Čas 10. 09. 2014, 21:23 | Autor thjuks | Zdrojfcbarcelona.com
Luis Suárez
Luis Suárez

Kousavý hříšník Luis Suárez už ví, že může debutovat v oficiálním zápase v dresu Barcelony proti Realu Madrid. Uruguayský útočník naposledy hrál soutěžní utkání na mistrovství světa, kde se zakousl do Itala Chielliniho.

Disciplinární komise FIFA Suárezovi vynesla 26. června nekompromisní rozsudek.  Zakázala Suárezovi na čtyři měsíce všechny fotbalové aktivity a navíc ještě start v devíti zápasech národního mužstva. Útočník mezitím přestoupil do Barcelony, které se jeho trest vůbec nelíbil.

Odvolání k arbitrážnímu soudu pro sport v Lousanne zajistilo lehce zmírnění trest. Soud hráči dovolil se zúčastnit fotbalových aktivit v době trestu s výjimkou oficiálních zápasů. Bývalý fotbalista Liverpoolu začal trénovat s Barcelonou. Katalánský klub poté Suaréze mohl oficiálně prezentovat a umožnil mu debutovat v přátelském zápase proti mexickému Léonu.

Kontroverznímu hráči vyprší trest o půlnoci z 24. na 25. října. La Liga nyní odhalila termín říjnového derby Realu Madrid s Barcelonou, které vychází na sobotu 25. října od 18 hodin. „Luis Suárez může hrát El Clásico na Santiago Bernabéu,“ napsala Barca na svých oficiálních stránkách.

Otázkou zůstává, jestli si trenér Luis Enrique dovolí nerozehraného Suáreze postavit v tak důležitém a prestižním zápase.

Klíčová slova: suarez, barcelona

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (34 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!