Carlo Ancelotti: Cristianův gól nás udržel v boji o ligový titul

Čas 05. 05. 2014, 17:47 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Real Madrid remizoval s Valencií 2:2, ale Carlo Ancelotti se ještě nevzdává.

Atlético zaváhalo a vy jste toho nedokázali využít.
La Liga je těžká soutěž, kterou vždy byla. V několika posledních dnech se rozhodne o tom, kdo ji vyhraje. Pro všechny tři týmy na čele to bylo těžké kolo a teď je boj o titul ještě víc otevřený než kdy jindy.

Hráči nebyli na konci zápasu spokojení, protože jsme si šli pro výhru. Ale pořád jsme motivovaní a stále jsme dychtiví pokračovat v boji o titul. Do konce zbývají tři ligové zápasy a pořád máme šanci na titul, ale všechny tři zápasy musíme vyhrát. Nebude to snadné, protože budeme hrát dva zápasy venku, ale budeme se bít zuby nehty, abychom vyhráli. Myslím si, že rozhodčí byl dnes slabý.

Jak je na tom tým po fyzické stránce?
Neměli jsme dostatek energie. To samé se stalo s Atléticem a Chelsea. Je normální, když po zápase Ligy mistrů nemáte tolik intenzity, a za to jsme dnes zaplatili. Další zápas budeme hrát ve středu a já si nemyslím, že to pro nás bude nevýhoda. Jsme zvyklí hrát každé tři dny. Myslím si, že ve středu budeme hrát lépe, než jsme hráli dnes.

Jak byste zhodnotil zápas s Valencií?
Během úvodních patnácti minut jsme hráli skvěle. Měli jsme hodně šancí. Poté začaly být věcí obtížnější. Valencia hrála ve čtvrtek, ale byla duševně svěží, protože se nemusela vypořádávat s takovým množstvím tlaku jako Real Madrid. Jakmile nám dali gól, tak se vše zkomplikovalo. Tvrdě jsme bojovali, ale chyběla nám kvalita.

Promarnili jste příležitost?
Nevyužili jsme dobrou příležitost, ale není to konec světa. Kdybychom vyhráli, tak by Atlético potřebovalo Barcelonu porazit, ale teď by jim mohla stačit i remíza. Cristianův gól byl velmi důležitý. Kdybychom prohráli, přišli bychom o La Ligu. Ale pořád jsme v boji o titul. Byl to klíčový gól.

Jak se Vám líbil výkon Illarramendiho?
Nemyslím si, že hrál Illarra v prvním poločase dobře, ale pořád má dobrou šanci na to, aby hrál ve finále. Marcelo je v pořádku. Oba dva budou bojovat o místo v sestavě na finále a já o tom rozhodnu až poslední den. Je to rozhodnutí, které musím udělat. V Marcela a Coentrãa mám velkou důvěru.

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!