Morata: Jsem šťastný, že jsem skóroval, ale hlavní je posun v tabulce

Čas 13. 04. 2014, 13:50 | Autor petos | Zdrojrealmadrid.com
Álvaro Morata po zápase s Almeríí
Álvaro Morata po zápase s Almeríí

Do rakve Almeríi nádherně přibil čtvrtý hřebík. Od Illarry obdržel Álvaro Morata nadýchaný oblouček za obranu a elegantně přeloboval gólmana Estebana. Z vítězství měl pochopitelně velkou radost.

Jsem šťastný, že jsem skóroval, ale hlavní je posun v tabulce. Byl to pro nás dobrý den a nyní můžeme v klidu očekávat výsledky nedělních zápasů, těší Moratu.

Svůj třetí gól ve třetím ligovém utkání v řadě věnoval svým blízkým, kteří byli na Santiago Bernábeu přítomni. Neopomněl ani na své spoluhráče. „Mám radost a jsem vděčný svým spoluhráčům za jejich podporu. Jsme jediný  tým, který ještě může ve Španělsku vyhrát tři trofeje, máme skvělou sezónu, ale musíme v tom pokračovat,zdůraznil mladý útočník.

Nyní se spolu s celým týmem musí soustředit na středeční finále národního poháru, kde Real v El Clásicu vyzve Barcelonu. „Tento týden jsme svedli další důležité zápasy jak v La Lize, tak v Champions Leauge a cíle v obou se nám podařilo splnit. Chtěl bych tímto poděkovat za veškerou podporu. Ukázalo se, že musíme být pospolu. Bude to skvělé finále mezi dvěma skvělými mužstvy. Bude to smrtící, vyvolává to v nás emoce a na ten duel se těšíme, prohlásil. 

Další pikantní střetnutí čeká Madridistas v semifinále Ligy mistrů, ve kterém se utkají s obhájcem titulu Bayernem Mnichov. Tomu mají co vracet. „Bayern je velmi těžký soupeř, ale to jsou na této úrovni všichni. Budeme hrát aktivně a chceme postoupit do finále,“ hlásí Morata.

Llorente: Hrát na Bernábeu je pro každého výsadou

Proti Unión Deportivu se na hřiště za rozhodnutého stavu podíval také dvacetiletý obránce Castilly Diego Llorente. Ten za A-tým Los Blancos nastoupil podruhé v kariéře a po utkání neskrýval nadšení.

Dnes to byl skvělý den a uvidíme, co předvede Atlético. Každý druhý zápas, který si můžete na Santiago Bernábeu zahrát, je pro vás výsadou. A když navíc ubráníte čistý štít, je to úžasné. Vážíme si důvěry, kterou v nás mají. Trenér Ancelotti byl hrdý na to, že mohl mít na lavičce takové hráče prvního týmu.

Klíčová slova: morata, interview, diego llorente, almeria

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!