Marcelo: Fanouškům se omlouváme, budeme bojovat až do konce

Čas 27. 03. 2014, 12:30 | Autor petos | Zdrojrealmadrid.com
Marcelo proti Seville
Marcelo proti Seville

Neproměněných šancí litoval po včerejší prohře se Sevillou levý bek Marcelo. Při absenci Sergia Ramose nastoupil brazilský zadák s kapitánskou páskou, ale k vítězství Bílý balet nedovedl. Za druhou porážku v řadě cítí zodpovědnost a také se za ni jménem celého týmu omluvil fanouškům.

„Omlouváme se fanouškům, kteří nás vždycky podporují. Vytvořili jsme si nějaké slibné příležitosti, ale nedokázali jsme je zužitkovat. Dobře si uvědomujeme , že závěr sezony bude hodně náročný. Čekají nás velice důležité zápasy a my budeme bojovat dál,“ slíbil.

Svěřence Carla Ancelottiho sice ve včerejším duelu na Sánchez Pizjuán poslal do vedení z přímého kopu Cristiano Ronaldo, Sevilla ale skóre dvěma trefami kolumbijského útočníka Carlose Baccy otočila. Navíc Barcelona ani městský rival Atlético nezaváhali a Real se tak ocitl až na třetím místě ligové tabulky. Los Blancos ale podle Marcelových slov neskládají zbraně.

„Ztratili jsme dvě utkání v řadě a samozřejmě teď bude všechno těžší. Je pochopitelné, že hráči musejí snášejí velkou psychickou zátěž a vyhrát několikrát v řadě je obtížné, ale my nemůžeme přestat pracovat. Budeme bojovat až do konce a soupeřům nic nedarujeme. Uděláme všechno proto, abychom Real dostali tam, kde by měl být,“ ujišťuje fanoušky. 

Klíčová slova: marcelo, sevilla

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (70 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!