Cítíme se okradeni, zní z Elche po kontroverzním zápase

Čas 27. 09. 2013, 00:01 | Autor Petric32 | Zdroj as.com, marca.com

Zápas s Elche rozhodla podivně nařízená penalta ve prospěch Realu Madrid poté, co s sebou Pepe na zem stáhl Carlose Sáncheze. Hráči domácích se tak po konečném hvizdu mohli vcelku pochopitelně cítit ukřivděně. Pocity všech v rozhovoru ventiloval levý bek Elche Edu Albácar. Ten jako nespravedlivou zmínil dokonce i první trefu Ronalda z přímého kopu.

Protesty hráčů Elche

„Každý, kdo viděl ten zápas, bude moci říct, proč Real Madrid vyhrál. Bylo to jasné: rozhodly malé detaily jako Ramosovo nevyloučení, ke kterému mělo dojít. A o té penaltě raději ani mluvit nebudu. Zkrátka tu byly malé detaily, které šly v jejich prospěch a vyhrály jim zápas,“ zhodnotil zápas frustrovaný Albácar.

Na Ronaldův přímý kop, kterým Portugalec otevřel skóre zápasu, obránce poznamenal: „Zeď se rozevřela a Manu (Herrera) nemohl tu situaci dobře vidět. Gól nicméně přišel z přímého kopu, který neměl být. Vstřelili nám dva góly z neexistujících incidentů.“

Máme pocit, jako když jste okradeni. Mohli jsme s tímhle velice dobrým týmem klidně remizovat. Jasná kráděž. Nechápu, jak ten zákrok někdo mohl nazvat penaltovým. Jsem si jistý, že Muñiz během toho rozhodnutí poklidně spal.

„Šel jsem si s rozhodčím jako kapitán týmu promluvit, ale s domýšlivostí, která z něj vyzařovala, bylo nemožné mu cokoliv říct. Po takových zápasech dostáváte pocit, že když vás Real Madrid nemůže porazit ve hře, učiní tak jinými způsoby,“ přidával svému rozhořčení na obrátkách kapitán Elche.

Muñiz měl být disciplinárně potrestán už před časem. V takových situacích si uvědomíte, že Realu Madrid je dáváno hodně. Vidíte, co se v tom zápase stalo, a pak se zdá, že v této lize něco smrdí. Nebyla to žádná penalta, ale přesto byla nařízena... Co si pak můžete myslet? Nebyla to žádná penalta a jsme povinni mít podezření.

Když po zápase Albácar slyšel Pepeho prohlásit, že si je jistý, že to penalta být měla, dodal: „Pepe je slepý.

Klíčová slova: elche, interview, albacar
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (102 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!