Mou: Očekávám, že to bude těžký zápas

Čas 22. 01. 2012, 11:03 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
José Mourinho na tiskovce
José Mourinho na tiskovce

José Mourinho na včerejší tiskové konferenci řekl, že Pepemu věří, a také sdělil, proč je on i celý tým zarmoucený.

„Očekávám, že to bude těžký zápas, jako vždy, když se hraje proti Athleticu. Mají dobré hráče a jsou dobří a jsou ambiciózní a v současné době jsou v tabulce mezi nejlepšími a chtějí se posunout ještě výš. Očekávám, že to bude těžké."

„Můžu vám slíbit to, že budeme lídry, když zápas začne, i když skončí. Tento zápas jsem hrál pro mou vlastní radost v dalším dnu. V neděli nás čeká další zápas. Ti, kteří ve fotbale moc žijí z momentů radosti nebo smutku, mají nakonec problémy. Já je nemám. Budu pokračovat v práci, když se mi bude dařit a nikdy nebudu trucovat, když nebudu mít dobrý den. Když jdou věci dobře, tak je přecházím bez povšimnutí, a když věci nejdou dobře, tak se neschovávám."

„Dnes ráno jsem byl v pořádku, ale teď jsem smutný jako všichni z nás, protože jednomu z nás zemřel otec a viděli jsme ho, jak trpí. Jsme smutní a zasáhlo nás to. Tato osoba byla s námi, když se to dozvěděla a jsem z toho smutný."

„Čísla mluví sama za sebe. Od začátku roku 2012 jsme dostali dva góly po rohových kopech proti Málaze, jeden proti Mallorce a jeden proti Barceloně. To je hodně. Pracoval jsem na tom už proti Barceloně a znovu jsme ho dostali. Naše chyby si uvědomujeme a víme, že Athletico má velký potenciál na vstřelení gólů z rohu."

„Rád bych pogratuloval Casillasovi k jeho 600. zápasu. Doufám, že bude hrát ještě hodně dlouho."

„Pepe je v nominaci, ale ještě uvidíme, jestli bude natolik v pořádku, aby hrál. Na tento post můžu dát jiné hráče. Jestliže nemůže hrát on, tak bude hrát někdo jiný. Všichni jsou dobří."

„Pepe se omluvil, a to mi stačí. V minulé sezóně jsem vás neviděl ptát se jiného hráče, když řekl, že nikdy neměl rasistické připomínky. Všichni mu věřili. Jestli Pepe veřejně prohlásil, že to z jeho strany nebyl úmysl, a kdyby mně by v soukromí řekl něco jiného, tak by mě to naštvalo. Ti, kteří si myslí, že je lhář by to měli říct a převzít následky. Je to vaše právo a můžete ho nazvat lhářem, pokud chcete, ale musíte přijmout následky. Bude to záležitost mezi vámi a osobou, kterou jste obvinili ze lži."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (63 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!