La Liga, 9. kolo (22. 10. 2011) | Výkop: 20:00

Rozhodčí: Antonio Miguel Mateu Lahoz
Střelecká listina
Reportáž utkání
Cristiano Ronaldo

Real Madrid v prvním poločase předvedl skvělý výkon, během kterého Málaze nasázel 4 kousky. Druhý poločas byl o poznání horší a hráči Los Blancos mohou děkovat hlavně Ikerovi a brankové konstrukci, že zlikvidovali šance Málagy.

Oba dva poločasy byly jako noc a den. Zatímco ten první byl v naprosté režii Realu Madrid, tak ten druhý naopak měla pod kontrolou Málaga, ale vraťme se k tomu prvnímu. Hráči Realu Madrid byli od začátku velmi aktivní a neustále se dostávali před Rubénovu bránu. V 11. minutě se trefil Gonzalo Higuaín, který dostal skvělou přihrávku od Ángela Di Maríi. Gonzalo si oběhl brankáře a míč umístil do brány. Real Madrid tak na La Rosaledě vedl 0:1

Několik šancí si také vypracovala i Málaga, ale Real Madrid má mezi třemi tyčemi Ikera Casillase přes kterého jen tak něco neprojde. Naopak byl Real Madrid tím, kdo se opět radoval. Ve 22. minutě se trefil Cristiano Ronaldo, kterému na gól přihrál opět Di María.

Málaga byla jak opařená. K míči se skoro vůbec nedostávala. Zápas byl v režii hráčů z Realu Madrid. Ve 28. minutě se opět trefil Cristiano Ronaldo a ve 38. minutě si Cristiano připsal hattrick, kdy po rohovém kopu Mesuta Özila Sergio Ramos odhlavičkoval míč na Cristiana Ronalda, který kopem ala Karate Kid umístil míč do brány. Real Madrid tak vedl 4:0 a na 5:0 ještě mohl zvýšit opět Cristiano Ronaldo, kdyby míč po jeho přímém kopu ve 43. minutě neskončil vedle brány.

Po prvním poločase byli fanoušci spokojení a těšili se na pokračování. Určitě to pro všechny byl velký šok, když se ve druhém poločase hry ujala Málaga a posílala na Ikera jednu nebezpečnou střelu za druhou. Nejvíce bránu ohrožovali Rondón a Cazorla.

V 50. minutě Cristano Ronaldo fauloval a Málaga tak kopala přímý kop a Real Madrid měl velké štěstí, protože míč orazítkoval břevno a vletěl opět do pokutového území, ve kterém ho hráči Málagy opět nasměrovali na Ikera Casilla, ale ten míč naštěstí vyrazil a pro malou chvíli bylo nebezpečí zažehnáno, ale ne na dlouho.

V 53. minutě Rondón orazítkoval tyčku a v 56. minutě Iker vyrazil střelu téhož hráče. Málaga úplně ožila. Real Madrid byl úplně mimo. Jestli José Mourinho hráčům o poločase řekl, aby ubrali a šetřili se na středeční zápas, tak si jeho slova vzali asi až moc k srdci, protože se na zápas nedalo skoro dívat a všichni se modlili, aby byl už konec. Jestli se asistent Manuela Pellegriniho v prvním poločase neustále díval na hodinky a sledoval, kdy bude konec, tak my jsme doma dělali to samé a říkali jsme si, ať ten čas běží rychleji.

Do konce zápasu si několik šancí vypracoval opět Rondón a Real Madrid může být rád, že má v bráně Ikera, protože to mohlo také dopadnout tak, že by tři body zůstaly v Málaze, což by nebylo vůbec dobré. Naštěstí ale všechno dobře dopadlo a tři body poputují do Madridu.

Vydáno: 22. 10. 2011 21:55 | Autor: Lulinka