Marcelo a spol: Bylo to skvělé utkání!

Čas 14. 02. 2011, 10:17 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Vyloučený Casillas
Vyloučený Casillas

Hráči včera v Barceloně podali jeden z nejlepších výkonů v sezoně a jednoznačně si zaslouží tři body. Skvělí zápas odehrál především Marcelo, ale vidět byl i náhradní brankář Antonio Adán, který si odbyl debut v La Lize.

Famózní výkon včera  podal levý obránce Marcelo a tak samozřejmě všechny zajímal jeho názor na utkání a odpověď máme tady. "Věděli jsme, že to bude těžký zápas, ale nečekali jsme, že budeme hrát od druhé minuty bez vyloučeného Casillase. To nám ovšem na druhou stranu pomohlo, protože nás to vyburcovalo ke skvělému výkonu."

"Lidé říkají, že můžeme být unaveni, ale mi chceme vyhrát každý zápas. Jsme rodina, která bojuje do konce a dnešní vítězství je tomu důkazem. Jsem šťastný za gol který jsem vstřelil, ale důležitější jsou tři body a to, že jsme stáhli Barcelonu."

K zápasu se vyjádřil i náhradní brankář Antonio Adán, pro kterého to byli první odchytané minuty v La Lize. "Rád bych poděkoval trenérovy. Po zápase mě v šatně řekl,že jsem hrál dobře a děkuji mu, že mi dal jeho důvěru. Spoluhráči mi říkali, že mám být klidný a oni se postarají o vítězství. Poté co Iker musel odejít do šatny jsme kontrolovali hru a získali tak důležité vítězství. Liga nikdy nebyla ztracená. Měli jsme ztrátu sedmi bodů ale nyní to je už jen pět bodů."

"Jsem rád za debut v La Lize, ale taky za to jak to všechno dobře dopadlo. Hlavní je, že jsme stáhli ztrátu za první místo. Viděl jsem jak Iker vybíhá proti míči a slyšel hvizd rozhodčího a najednou jsem byl na hřišti. Věděl jsem, že půjdu chytat, když rozhodčí ukázal červenu kartu, protože Jerzy nebyl připraven, ja ano."

"Rád se na to podívám ještě jednou v klidu. Musíme se soustředit na každý zápas. Je těžké nahrazovat nejlepšího brankáře na světě. Přesto chci být připraven v každém okamžiku."

 
Dobrý výkon podal v obranné čtveřici i navrátilec do sestavy Pepe, který v posledních týdnech chyběl kvůli zranění. "Jsem rád za tohle utkání, dokázali jsme stáhnout Barcelonu na pět bodů. Hrajeme s nimi ještě doma a pokud je porazíme budeme blízko titulu. A pokud budeme hrát stejně jako dnes večer, tak to můžeme dokázat."

"Je to pro mě odměna nastoupit v základní sestavě. Byla to šance nezklamat trenéra. Pracovali jsme tvrdě a jsem spokojeny s dnešním výkonem co jsme předvedli na hřišti. Espanyol má výborné hráče a bylo těžké vstřelit branku. Bylo to  napínavé a složité utkání, takže jsme spokojeni s vítězstvím."


Pár slov po utkání prohodil i nešťastný Iker Casillas, který dostal v druhé minutě smolnou červenou kartu. "Nevím zda to bylo na červenou kartu, ale rozhodčí jí vytáhl a tak jsem jí přijal. Důležité je, že tým hrál fantasticky a zaslouží si 10 bodů z 10. Odehráli jsme důležité utkání a jsem rád, že si domů vezeme tři body. Adán odehrál skvělé utkání a jen potvrzuje, že má před sebou velkou budoucnost."


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (80 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!