Nové míče pro sezonu 2010/2011

Čas 22. 05. 2010, 11:15 | Autor podvinho
Logo LFP
Logo LFP

Sportovní firma Nike představila tři modely nových míčů pro nadcházející sezonu. Jedná se o míče pro španělskou, anglickou a italskou ligu.

Oficiální název míče je Nike Total 90 Tracer. Firma Nike vyrábí míče pro světové ligy již několik let a hráči jsou s jejich výrobky nadmíru spokojeni.

Každý rok se míče jen a jen zdokonalují. Nový míč by se měl vyznačovat skvělými letovými parametry. Všechny ostatní vlastnosti míče zůstali stejné z minulé sezony, protože si hráči míč pochvalovali.

Nové modely připomínají silniční komunikaci, jelikož se na nich objevují černé pruhy. To vše je na bílém podkladu, který je už leta neměný. Zajímavý je také žlutý proužek uprostřed míče. Každá liga má navíc svoji barvu.

Někomu se to může zdát jako detail, ale věřte, že pro hráče je kvalita míče hodně důležitá. Hlavně brankáři si v poslední době často stěžovali, že míče příliš "plavou" a obtížně se chytají. Moderní technologie se ale zaměřují spíše na to, aby se branky stříleli.

Míče budou mít všechny kluby k dispozici od 1. července 2010 do 30. června 2011. Tyto modely budou samozřejmě volně k prodeji, nebudou chybět ani jejich repliky.

 

Nové míče pro sezonu 2010/11

 Premier League
 Primera Division Serie A
 

 

Míče pro sezonu 2009/10

 Premier League
 Primera Division Serie A
 
Serie A

 

Jestli jsou nové míče hezčí či ne, to můžete posoudit sami. .

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!