Hráči a trenér: Možné je všechno

Čas 09. 05. 2010, 11:15 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Manuel Pellegrini na tiskovce
Manuel Pellegrini na tiskovce

Vypadá to, jakoby hráči používali často oblíbenou pomůcku školáků. Že nerozumíte? Crtl+c a ctrl+v. V podstatě ve všem se hráči v pozápasových rozhovorech shodují. Jinde bychom byli mistři, možné je všechno, stále zbývá jedno kolo...

Manuel Pellegrini
Odehráli jsme velmi dobrý zápas. Jen po vyrovnání Bilbaa jsme trochu znervózněli a chvíli nám trvalo, než jsme dali důležitou rozhodující branku. Pak už jsme si utkání vychutnali.

Přesto jsme trochu zklamáni. Dávali jsme do zápasu v Seville velké naděje. Bohužel to Barcelona zvládla. V posledním kole už mají určitě jednodušší úlohu, ale Valladolid hraje vlastně o všechno. Možné je opravdu všechno. My máme ale také těžkého soupeře, který má stejné starosti jako Valladolid.

Kaká dnes nehrál od začátku kvůli jeho fyzickému stavu. Vůbec nehrála roli jeho forma. Rozhodli jsme se, že bude lepší jako střídající hráč. Jestli to byl poslední zápas Gutiho na Bernabéu? Nevím, má ještě rok platnou smlouvu.

Dnes jsme zakončili neuvěřitelnou show na Bernabéu. Vyhráli jsme 18 z 19 zápasů. Doma jsme vstřelili 60 branek, celkově jich máme přes 100. To nám dává skvělý průměr. Je to tím, že nehrajeme tolik přes křídla, ale středem. Mužstva, která využívají hlavně křídla, nemají nastříleno tolik branek.

Jestli zůstanu? To není otázka pro mě, ale pro vedení. Odehráli jsme fantastickou sezónu, nevidím důvod, proč bych měl odcházet. Mám radost ze skvělé sezóny.


Sergio Ramos
Jsme spokojeni s naším výsledkem, o to méně s výsledkem Sevilly. Nyní se musíme soustředit na svůj další zápas a vyhrát ho. Nebude to určitě lehké. Poté musíme spoléhat na Valladolid, možné je vše.

Chceme získat 98 bodů. Pokud získá Barcelona ještě o bod více, musíme jim pogratulovat. Titul chceme, ale na druhou stranu je to jen pohár.


Iker Casillas
Během zápasu jsme věděli, jak hraje Sevilla. Poznali jsme to podle reakcí fanoušků. Škoda, že nedokázala více, než snížit na 2:3. Nyní se musíme soustředit na Málagu a doufat v ztrátu Barcelony. Stále je před námi jedno ligové kolo, stát se může všechno.

Esteban Granero
Dnes jsme spokojení. Odehráli jsme dobrý zápas a vyhráli. Nyní nás čeká Málaga a to nebude lehký zápas. Musíme ho zvládnout. Poté můžeme jen doufat, že Barcelona ztratí, i když je ta šance už malá.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (62 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!