V nominaci Guti a Arbeloa, chybí Lass

Čas 02. 05. 2010, 11:05 | Autor podvinho
Lass v nominaci chybí
Lass v nominaci chybí

Manuel Pellegrini musel před zápasem řešit několik otázek ohledně zranění hráčů. V závěrečné nominaci tak chybí hned čtyři hráči, někteří se ale naopak vracejí.

Největší otazník visel jednoznačně nad záložníkem Gutim a obráncem ?lvarem. Jak tvořivý hráč, tak nakonec i Arbeloa v nominaci nechybí a budou moci nastoupit do tohoto důležitého utkání. Guti měl svalové problémy a Arbeloa pochroumané koleno.

V nominaci naopak chybí Lass, který má stálé bolesti zad a lékaři rozhodli, že by utkání nemohl odehrat na 100% a navíc by hrozilo zhoršení jeho stavu. Lass poslední dobou sice moc nenastupuje v základní sestavě, přesto je jeho zranění určitě ztrátou.

Dýle chybí podle očekávaní Raúl, který má naražený pravý kotník a není vůbec jisté, jestli si ještě v této sezóně zahraje. Ještě hůře je na tom Van der Vaart, který má natržené vazy v levé noze. Do zápasu nezasáhne samozřejmě ani dlouhodobě zraněný Pepe a Royston Drenthe, kterého nepovolal Manuel Pellegrini.

Na trávník se naopak může vrátit Raúl Albiol, který si odpykal trest za žluté karty a je připraven nastoupit. Z Castilly se do nominace dostal mladičký útočník Juanfran.


NOMINACE REALU MADRID
Brankáři: Casillas a Dudek.
Obránci: Arbeloa, Sergio Ramos, Marcelo, Metzelder, Albiol a Garay.
Záložníci: Gago, Diarra, Guti, Kaká, Granero a Xabi Alonso
Útočníci: Cristiano Ronaldo, Juanfran, Higuaín a Benzema.

Nenominováni:
Raúl, Van der Vaart, Lass, Pepe (zranění) a Royston Drenthe (rozhodnutí trenéra).

Možná sestava podle real-madrid.cz:
Casillas - Sergio Ramos, Raúl Albiol, Garay, Arbeloa - Gago, Xabi Alonso - Guti, Marcelo - Cristiano Ronaldo, Higuaín.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!