Casillas: Liga je životně důležitá!

Čas 30. 04. 2010, 16:31 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Iker Casillas
Iker Casillas

Iker Casillas během páteční tiskové konference ujistil všechny Madridistas, že tým udělá vše proto, aby získal ligový titul.

"Osasuna je velmi fyzický tým, který dokáže nadělat favoritům velké problémy. Mají 39 bodů a vítězství na Bernabéu by jim definitivně zajistili účast v La Lize i příští rok. To bude jejich motivační faktor pro tento zápas. Všechny body, které nyní ztratíme mohou definitivně zhatit naše plány na titul. Do konce sezony zbývají čtyři zápasy a ve hře je dvanáct bodů. Pokud získá Barcelona plný počet bodů ze zbývajících zápasů, budeme jim muset poblahopřát k titulu. Nic víc s tím neuděláme."

"Barcelonu čeká zápas na Villarrealu, ale mi budeme hrát na Mallorce a v Malaze. Navíc doma nás čeká Osasuna a Bilbao. To všechno jsou silné týmy. Všichni naši soupeři mají o co hrát, stejně jako soupeři Barcelony. Bylo by dobré, kdyby Barcelona ztratila s Villarrealem, ale bude to k ničemu, pokud neporazíme Osasunu."

"Vyhrát La Ligu je pro nás velmi důležité. Bojujeme a chceme vyhrát všechny zbývající zápasy. Mnoho lidí si myslí, že bude klíčovým zápasem duel mezi Barcelonou a Villarreallem. Uvidíme jestli vyřazení z Ligy mistrů na nich zanechá nějaké následky. Může se stát cokoliv, ale Barcelona má bod výhodu."

"Jako rodák z Madridu bych si přál, aby Atlético Madrid vyhrálo finále Evropské ligy. Trochu jim závidím, že budou hrát dvě finále, ale oni si to zaslouží. Letos se jim nevydařila liga a nyní se soustředí na poháry."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!