18 vyvolených pro Almeríi

Čas 14. 04. 2010, 15:26 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Real Madrid na tréninku (archivní foto)
Real Madrid na tréninku (archivní foto)

Zítra hraje Real Madrid další ligové utkání, tentokrát v Almeríi. Po dnešním předzápasovém tréninku následovala nominace hráčů na toto střetnutí, vyvolených 18 mužů odletí do cílové destinace dnes v podvečer.

Za zavřenými dveřmi dnes zakončili Los Merengues přípravu na následující ligové utkání. Nyní se bude hrát na trávníku UD Almeríe, jenž je nyní na 13. příčce. Dnešek věnoval Manuel Pellegrini hlavně taktické přípravě na soupeře.

Chvíli po obědě pak chilský kouč Los Blancos oznámil i nominaci hráčů na zápas. Ta tentokrát čítá 18 jmen a objevily se v ní i dvě naděje z akademie, David Mateos a Juanfran.

A to hlavně kvůli tomu, že od posledního duelu proti Barceloně přibylo zraněných. Nic se nezměnilo u Kaká a Pepeho. Bohužel, kvůli pravému kolenu nebude moci nastoupit El Capitano, Raúl González, který bude chybět 2 až 3 týdny.

S kolenem marodí i Christoph Metzelder, ten má přesněji problémy s čéškovou šlachou. Vrátit by se měl, stejně jako Raúl, za dva až tři týdny. Dalším zraněným je Royston Drenthe, jenž se stále dává dohromady po natržení levého stehenního svalu. Další Nizozemec, Rafael van der Vaart, se naštěstí dohromady dal a bude moci hrát.

Kvůli příliš velkému počtu žlutých karet si nezahraje ani stoper Ezequiel Garay, což bude pro Pellegriniho určitá nepříjemnost. Sergio Ramos se tak bude muset asi znovu přesunout do středu obrany.

Tým se sejde dnes v 18:15 na parkovišti ve Valdebebas, z nedalekého letiště Barajas je odlet naplánován na 19:00. Zápas začíná zítra ve 20:00, v tu dobu dnes by měli hráči do Almeríe zrovna přiletět. Další trénink bude v pátek dopoledne.

Celá nominace Realu Madrid
Brankáři: Casillas a Dudek.
Obránci: Arbeloa, Ramos, Albiol, Marcelo a Mateos.
Záložníci: Xabi Alonso, Gago, Lass, Diarra, Guti, van der Vaart a Granero.
Útočníci: Benzema, Higuaín, Cristiano Ronaldo a Juanfran.

Nenominováni: Ezequiel Garay (karetní trest) a Pepe, Metzelder, Drenthe, Kaká a Raúl (zranění).

 Možná sestava podle real-madrid.cz: Casillas - Arbeloa, Sergio Ramos, Albiol, Marcelo - Gago, Xabi Alonso - van der Vaart, Cristiano Ronaldo - Benzema, Higuaín.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!