Španělská hráčská asociace jde do stávky!

Čas 09. 04. 2010, 16:27 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com
Liga BBVA
Liga BBVA

Vypadá to vypadá, že příští týden se ligového utkání nedočkáme. Španělská hráčská asociace totiž vyzvala všechny hráče nejvyšších španělských soutěží ke stávce!

Ve Španělsku se o tomto tématu již nějaký ten týden spekuluje a proto by nebylo od věci informovat o možné hrozící stávce i vás, fanoušky Realu Madrid.

Španělská fotbalová federace (AFE) během tohoto týdne totiž vyzvala všechny hráče nastupující v nejvyšších španělských soutěžích ke stávce. Ta by měla proběhnout od 16. do 19. dubna, pro nás by to tedy znamenalo zápas s Valencií.

Stávka se bude konat ve 33. kola první a druhé nejvyšší španělské ligy. Ovlivní také zápasy Segunda División B a Tercera División. Zapojit by se do ní měli úplně všichni hráči, alespoň to tvrdí tisková zpráva AFE.

A proč se vůbec tady tohle děje? Na vině jsou pozdě vyplácené platy některým hráčům, převážně z druhé nejvyšší soutěže. Hráčská unie AFE požaduje podepsání velké dohody se zástupci svazu i ligové soutěže, která by splnila požadavky fotbalistů. Hráčská unie nevyloučila ani další kroky.

Jak jsem již zmiňoval, my tedy s největší pravděpodobností neodehrajeme zápas proti Valencii, dále se nebudou moci hrát utkání Málaga-Valladolid, Sevilla-Sporting, Tenerife-Getafe, Villarreal-Atlético, Xerez-Racing, Espanyol-Barcelona, Deportivo-Almería, Athletic-Zaragoza a Mallorca-Osasuna.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!