Ohlasy na včerejší zápas

Čas 21. 03. 2010, 13:52 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Vaartova radost
Vaartova radost

Real Madrid se díky včerejšímu vítězství na domácím stadionu osamostatnil minimálně do dnešního večera na prvním místě tabulky. Nyní Vám přinášíme ohlasy tří střelců Merengues a lodivoda Manuela Pellegriniho.

Manuel Pellegrini: "Nehráli jsme dobře v prvním poločase. Nebyli jsme schopni překonat obranu Gijonu. Bylo důležité vyhrát tento zápas, potvrdili jsme dobrou formu, kterou prokazujeme v letošním roce. Zápas jsme rozhodli v druhé polovině."

"Příliš často se nám nestává, že musíme doma otáčet zápasy. Chtěli jsme hrát jinak, hned od začátku. Je těžké porazit Gijon. V zápasech na hřištích soupeřu hrají ze zabezpečené obrany a protiútoky mají velmi nebezpečné. Tým vyhrál. To je důležité. Když vstřelíte tři branky musíte chtít tři body a to se nám povedlo."


Rafael van der Vaart: "Jsem velmi šťastný za to, že tým získal opět tři body. Gijon vstřelil první branku zápasu v druhém poločase. Poté jsme začali hrát dobře a rychle jsme si nahrávali což vedlo k našim třem brankám."

"Dokázali jsme otočit zápas v druhém poločase. První poločas byl pro nás těžký. Sporting hrál dobrý zápas. Víme, že fanoušci čekali v prvním poločase mnohem více, ale jsou také spokojeni s naší hrou v druhé polovině zápasu. Jsem šťastný, protože se cítím důležitý pro tým."


Xabi Alonso: "První půle byla poměrně nudná. Byli v dobré pozici a nám se nedařilo prolomit jejich obranu. Naštěstí se nám podařilo otočit zápas během několika minut, kdy jsme hráli opravdu dobře. Vstřelil jsem branku díky tomu, že jsem byl ve správný čas na správném místě. Jsem rád, za tento důležitý gól."

Gonzálo Higuaín: "Jsem velmi šťastný. Přál bych si vyhrát Pichichi, ale musím zůstat klidný. Čím víc vstřelím branek, tím víc pomůžu týmu. Tým je pro nás důležitý a mi se chceme neustále zlepšovat. Máme před sebou ještě jedenáct zápasů a mi musíme bojovat, abychom se udrželi na dobrém místě."

"Nemůžeme si dovolit na domácím stadionu prohrávat zápasy. Naštěstí jsme zachránili situaci v čas. Jsem velmi šťastný v Realu Madrid a chci zde zůstat. Příští týden bude velmi obtížný. Zápas s Atléticem bude velmi těžký, ale Getafe je také v dobré formě. Dnes jsme odvedli dobrou práci a nyní se musíme soustředit na Getafe. Díky dnešnímu vítězství máme na Barcelonu tři body náskoku."


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!