Pellegrini na předzápasové tiskovce

Čas 06. 03. 2010, 11:11 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Manuel Pellegrini na tiskovce
Manuel Pellegrini na tiskovce

Příštích pět dnů je z hlediska Realu Madrid asi nejdůležitější období v sezoně z hlediska úspěchu. Sevilla a Lyon je mimořádně těžkými soupeři a oba týmy hrají Ligu mistrů a pro Merengues budou tyto zápasy velmi důležité. Do zdůraznil i kouč Manuel Pellegrini na tiskové konferenci.

"Sevilla je těžkým soupeřem stejně jako všechny týmy, které navštívili Bernabéu. Porazili nás v prvním zápase, kde hráli velmi dobře. Doufám, že jim to nyní oplatíme. Každý zápas je jiný a obě mužstva jsou jiná od toho co se v lize potkali poprvé. Real Madrid učinil značný pokrok a Sevilla je v dobré formě. Doufám, že je nyní porazíme."

"Sevilla má velmi talentovaný tým a nezáleží vůbec na tom kdo hraje. Jsou ve hře hned v několika soutěžích. Jsou mimořádně motivovaní a připraveni nás porazit, ale totéž platí i pro Real Madrid. Jesus Navas je velmi dobrý hráč a je těžké ho uhlídat, ale není to jediný hráč na hřišti a musíme se soustředit na celý jejich tým."

"Sobotní vítězství je hodně významné. Je před námi ještě 14 zápasů a ve hře je stále 42 bodů. Nemůžeme to vzdávat dokud máme matematickou šanci na titul. Potřebujeme porazit Sevillu a zůstat v boji o titul. To platí i o zápase s Lyonem, kde se potřebujeme kvalifikovat do čtvrtfinále Ligy mistrů. Ale nyní nás Lyon nezajímá a soustředíme se na Sevillu. Lyonem se budeme zaobírat až v neděli."Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!