Nilmar: Kaká bude zase nejlepší

Čas 21. 02. 2010, 11:48 | Autor Hed | Zdrojmarca.com
Nilmar
Nilmar

Brazilský útočník Villarrealu si vzpomněl před zápasem s Realem Madrid v rozhovoru pro deník MARCA na svého dlouholetého kamaráda z reprezentace, Kaká.

Santiago Bernabéu je připraveno na souboj dvou špičkových týmů z La Ligy. A samozřejmě půjde i o souboj několika hráčů. Například souboj Kaká proti Nilmarovy z Villarrealu, kteří jsou velcí přátelé, ale budou muset na své přátelství zapomenout na celých 90 minut.

Brazilská hvězda Villarrealu v rozhovoru s redaktorem deníku MARCA, Miguel ?ngel Rodríguezem, řekl, že se těší na zápas s Realem Madrid, ale dodal, že rozhodně nemá před zápasem žádné obavy.

Přes kritiku, která se snáší na Kaká žádá jeho dnešní soupeř a velký kamarád o trpělivost jeho fanoušků. „V AC Milán patřil k nejlepším hráčům na světě a je vždy složité přestoupit do takového klubu, jako je Real Madrid“ řekl Nilmar na adresu Kaká. „Potřebuje trochu času, aby se zaklimatizoval a dostal se do top formy“ dodal.

Ještě, než začne zápas Realu Madrid s Villarrealem, je tady zápletka jako hrom. Proti sobě se postaví dva kamarádi, kteří spolu hráli v reprezentaci Brazílie do 21 let. „Jsem rád, že nehraje Pepe, protože to je jejich nejlepší obránce a nám to tak dává větší šanci na úspěch“ řekl Nilmar na závěr rozhovoru pro deník MARCA.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!