Ohlasy na včerejší zápas s Malágou

Čas 25. 01. 2010, 13:07 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Manuel Pellegrini na tiskovce
Manuel Pellegrini na tiskovce

Ke včerejšímu duelu se vyjádřil trenér Pellegrini, obránce Ramos a také hlavní aktér Cristiano Ronaldo. Manuel Pellegrini nebyl spokojený a okomentoval hned několik hráčů mužstva i jejich roli v týmu.

Manuel Pellegrini
Nejsem spokojený s tímto zápasem. Proti dobrému soupeři, který v poslední době neprohrával, jsme hráli až moc individuálně. Hráli jsme celkem slušně v obraně, ale přesto nemohu být spokojený. Máme po podzimu hodně bodů, ale musíme se zlepšit. Je tu totiž tým, který je na tom lépe než my.

Je skvělé, že Cristiano hrál výborně a dal dva krásné góly. Mrzí mě ale jeho vyloučení, z lavičky jsem to neviděl. Je jasné, že jeho absence nás bude bolet. Takový hráč bude hodně chybět. Uvidíme, kolik vynechá zápasů, doufáme, že co nejméně.

Raúl je pro mě hráč základní sestavy. Momentálně ale nehraje, stejně tak to bylo s Garayem. Pro svoje nasazení je ale stále platným hráčem. I Guti bude určitě ještě využitý. Dnes jsem ho nechtěl přemáhat. Co se týče Benzemi, věřím, že on branky ještě vstřelí. Určitě se musíme zlepšit jak individuálně, tak i týmově.

Cristiano Ronaldo
Toto vyloučení je velmi nefér. Ve Španělsku je mnoho skvělých věcí, ale i věcí zlých. Tato patřila mezi ně. Nechtěl jsem ho zranit, po zápase jsem zašel k nim do kabiny a ptal se na jeho stav.

V Anglii jsem se naučil, že bych měl méně padat. Chtěl jsem hrát dále. Momentálně sám nesnáším, když někdo často padá. Šel jsem se mu omluvit a on sám říkal, že vyloučení bylo zbytečné.

Sice byla vidět krev, ale lidé, kteří se ve fotbale vyznají, vědí, že to nebylo schválně. Ten chlapec měří jen 170 cm, kdyby byl vyšší, trefil bych ho do hrudníku. Opravdu jsem to nechtěl a neměl jsem být vyloučen.


Jsem opravdu hrozně smutný, nerad se jen dívám, když hraje mé mužstvo. Chci týmu pomoci a nyní asi nebudu moci. To mě hodně mrzí. V lize už jsem viděl i horší zákroky, po kterých se nevylučovalo.

Sergio Ramos
Nastoupil jsem ve středu obrany, protože to tým potřeboval. Vždy jsem týmu k dispozici, hraji tam, kde je třeba. Tým je to nejdůležitější. Namohl jsem si sval, proto jsem střídal. Ale mělo by to být v pořádku, chci se vrátit co nejrychleji do tréninku a nastoupit v dalším zápase.

Cristiano je pro nás hodně důležitý. Je to jiný hráč. Od něj vždy čekáte, že udělá něco navíc. Každý ví, že je skvělý hráč. Nyní nám bude chybět, ale mi pojedeme přesto vyhrát. Máme hráče, kteří ho dokážou nahradit.

Tyto tři body jsou strašně důležité. Je vynikající, že jsme dokázali stáhnout náskok. Věděli jsme, že Barcelona vede o osm bodů, proto jsme museli vyhrát a je dobře, že se nám to povedlo. Nemohli jsme si dovolit ztrátu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!