Emery: Real má mnoho slabin... je však těžké je najít

Čas 11. 12. 2009, 21:57 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com
Unai Emery
Unai Emery

Dnes podal předzápasový rozhovor i kouč našeho zítřejšího soupeře, Unai Emery. Podle něj má Real Madrid hodně nedostatků, jen je těžké je najít. Na paškál si vzal i absence na obou stranách.

Jedním z důležitých mužů valencijského týmu je trenér Unai Emery. Pod jeho vedením jsou 'netopýři' v aktuální sezoně na třetím místě. Podle jeho mínění má Real Madrid hodně nedostatků.

"Real má řadu slabin. To je vše, co bude na novinových titulcích. Ptáte se, kde dělá tyto chyby? V mnoha věcech, podobně jako ostatní týmy. Každý může najít slabá místa, je jen na nás, aby se nám to podařilo. Samozřejmě, i my máme své slabiny, ale musíme se snažit dělat tak, aby se jim nepovedlo je najít."

Baskický kouč v dalším pokračování chválil svého rivala na lavičce Merengues, Manuela Pellegriniho. "Real Madrid je skvělý tým, který hraje velmi ofenzivním stylem, který má rád každý fanoušek."

Mluvilo se i o dvou útočnících, Davidu Villovi a Karimu Benzemovi. Emery se však jejich srovnání vyhnul. "Villa má mnoho dobrých vlastností, ale podobně je na tom Benzema. Jednou z Villových největších ctností je jeho motivace... je velice soutěživý."

Komentáře se dostalo i absencím, které jsou na obou stranách značné. Domácím bude chybět David Villa, hostům zase Cristiano Ronaldo a Kaká. "Důležité je, abychom se soustředili na ty, kteří budou hrát, oběma týmům chybí důležití hráči, ale my se budeme snažit prostě vyhrát."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!