Ronaldo naštval Iniestu

Čas 30. 11. 2009, 15:42 | Autor Karlos | Zdrojskysports.com, Onda Cero
Andrés Iniesta vs Lass
Andrés Iniesta vs Lass

V El Clásicu se včera mnohé. I samotní hráči během zápasu si toho určitě hodně řekli. Andrése Iniestu naštval Cristiano Ronaldo, který mu během střetnutí řekl, aby přestal simulovat.

Andrés Iniesta, odchovanec FC Barcelona, hrál ve včerejším zápase od začátku do konce. Během první půle se ocitl dvakrát na zemi, aniž by mu nějak výrazně pomohl hráč Realu. Ve druhém případě byl v jeho blízkosti Cristiano Ronaldo.

Portugalec ho ihned po jeho pádu zkritizoval za simulaci. Španělský reprezentant po zápase prozradil, že si nemyslí, že je právě bývalý hráč Manchesteru United tím nejlepším, kdo by mu měl v tomhle ohledu radit.

O výhře Barcy rozhodl chvíli po svém příchodu na hřiště Zlatan Ibrahimović, pár minut poté se v pokutovém území svalil již zmiňovaný Ronaldo po zákroku Piquého. Pro madridský deník Marca jasná penalta, pro Katalánce další simulace nejdražšího hráče světa.

Samotného Iniestu Ronaldovo chování hodně naštvalo a po zápase řekl pro španělské rádio Onda Cero toto: "Naštvalo mě, že mi Ronaldo řekl, abych nepadal, protože zrovna on není tím nejlepším člověkem, který by mi to měl říct. Nikomu by neměl říkat, zda simuluje nebo ne."

První ze zmiňovaných zákroků na hrdého Katalánce měl provést další Portugalec, tentokrát stoper Pepe. Iniesta se tím však již nemusí více zabývat, jeho celku to totiž nijak neuškodilo.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!