Trenér a hráči po zápase

Čas 08. 11. 2009, 07:57 | Autor NikkiSinks | Zdrojrealmadrid.pl
Xabi Alonso a Gonzalo Higuaín oslavují branku
Xabi Alonso a Gonzalo Higuaín oslavují branku

Real Madrid dokázal v rámci dalšího kola porazit v prestižním zápase rivala z Madridu, tedy Atlético 3:2 na jejich hřišti. K tomuto zápasu se ihned vyjádřil trenér Manuel Pellegrini, ale také brankář Iker Casillas a obránci Arbeloa, Pepe, Marcelo a Sergio Ramos...

Manuel Pellegrini:

"Vstřelili jsme tři branky a měli jsme mnoho dalších šancí. Je to dobrý výsledek, protože to bylo derby. Do momentu, kdy se nechal vyloučit Sergio Ramos, jsme kontrolovali průběh hry. Po červené kartě jsme byli lehce dezorientovaní. Atlético Madrid má hodně nebezpečných hráčů. Poslední minuty byly velmi těžké, ale konečný výsledek neukazuje to, co jsme udělali v celém zápase. Celý tým si zvykl na nový styl hry. Máme ale ještě hodně času na úpravy."

"Naše výsledky jsou ale dobré. Hrajeme stále lépe a doufám, že to bude pokračovat. Klíčové ve včerejším zápase bylo to, že tým od první minuty nastoupil s elánem. Nečekali jsme na to, co udělá Atlético. Nečekali jsme na jejich šance a vrhli jsme se do svých brankových příležitostí. Jsem spokojený s tím, co jsme dokázali na začátek sezóny. Získali jsme několik důležitých vítězství, ale dalo se očekávat, že nás čeká lehké zaváhání a pokles formy."

"V La Lize se nám daří dobře. Máme pouze jednu remízu a jednu porážku. V Lize Mistrů jsme také dobře na cestě k tomu, abychom postoupili ze skupiny. Nejhorší to je v Copa del Rey, ale my doufáme, že přes týden se nám podaří otočit toto nepříznivé skóre. Musíme hrát naši hru. Nebudeme hrát s klasickými křídly. Na kraji hřiště mají běhat krajní obránci. Tyto automatismy časem příjdou. Jsme ale na dobré cestě."

Pepe:

"Druhá polovina byla pro Atlético určitě jiná, ale my jsme odehráli skvělý zápas a vítězství jsme si zasloužili. Aguero se ukázal skvěle, protože se těžké pokrývá, jelikož je to silný hráč. Nejdůležitější je, že jsme dokázali vyhrát, získali jsme tři body a teď se musíme dívat na další zápasy, co nás čekají."

Sergio Ramos:

"Měli jsme zápas pod kontrolou, hráli jsme velmi dobře a koncentrovaně, ale moje vyloučení nás zle poznamenalo. Atlético mělo najednou více místa a dobře toho využilo."

?lvaro Arbeloa:

"Opět jsme hráli jeden z nejlepších prvních poločasů v celé sezóně a každým zápasem se to lepší. Myslím, že červená karta byla velice přísná."

Iker Casillas:

"Měli jsme pár chvil, kdy jsme se nekoncentrovali. Takové situace se nesmí opakovat. Byl to zápas, ve kterém jsme museli tvrdě bojovat, vytvářet si několik šancí. Červená karta nás trochu dostala do potíží, protože nás to rozhodilo, ale to není výmluva."

"Nejdůležitější je, že madridistas se radovali z vítězství. Vyhráli jsme na těžkém hřišti a teď musíme odehrát skvělý zápas v Copa del Rey proti Alcorcónu."

"Aguero měl skvělou šanci, ale já měl štěstí a tuto střelu jsem chytil. Byli jsme velkým soupeřem pro Atlético. Víme, jaké je to hrát derby a je normální, že jsme hráli jako tým. Musíte vědět, jak číst hru. Hráli jsme velmi dobře v obraně, ale červená karta vše změnila a oni toho využili. Musíme tyto chyby napravit."

Marcelo:

"V druhém poločase jsme trpěli. V každém zápase ukážeme všechno, takže dnes nám tři góly zajistily tři body. Bylo to těžké, ale jsme spokojení. Bylo to velice těžké utkání. Snažíme se hrát dobře, tak jako v prvním poločase. Ovšem zápas nám zkomplikovalo vyloučení Sergia Ramose. Do konce jsme bojovali o vítězství."

"Velice jsme chtěli vstřelit branku, ale především jsme se soustředili na vítězství v tomto zápase. Snažím se týmu pomoct všude, kde mne trenér postaví, ale jsem obránce. Dokázal jsem vstřelit branku, protože jsem měl trochu volného místa a vystřelil jsem pravou nohou. Myslel jsem pouze na vstřelení branky."

"Prezentovali jsme se velice dobře až do vyloučení Sergia Ramose. Potom nechápu, co se s nám stalo. Měli jsme problémy a o vítězství jsme bojovali až do konce. Iker nám velice pomohl, ostatně jako vždy."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!