Torres: Jednou se chci vrátit na Bernabéu

Čas 02. 09. 2009, 11:23 | Autor Hed | Zdrojas.com
Miguel Torres v dresu Getafe
Miguel Torres v dresu Getafe

Miguel Torres v posledních hodinách přestupního termínu přestoupil do madridského týmu Getafe CF. Na tiskové konferenci v novém působišti prohlásil, že jeho snem je vrátit se jednou do Realu Madrid.

Měl jste nabídky z Bilbaa a Zaragozy. Proč jste se rozhodl pro Getafe?
"V době kdy jsem se dozvěděl, že budu přestupovat bylo docela pozdě. Bylo tam několik možností, ale Getafe bylo na prvním místě. Působí zde velké množství mích kamarádů a navíc bydlím kousek od stadionu. Dále je důležité, abych hrál pravidelně. Mám za sebou několik let, kdy jsem moc nehrál. Jsem šťastný z přestupu a doufám, že se dobře zapíšu v paměti i fanouškům."

Jaký vliv měl v přestupu Míchel?
"Měl velký vliv, protože vím, že je to dobrý trenér. Vím, že teď, když si mě vybral, tak nemůžu zklamat. On a vedení klubu vsadilo na mě a já nyní musím splnit očekávání."

Real Madrid uložil do smlouvy možnost zpětného přestupu. Chtěl by jste se jednou vrátit na Bernabéu?
"Lhal bych, kdybych neřekl, že mím snem je vrátit se jednou do Realu Madrid. V Realu jsem byl od svých sedmi let a jsem vděčný všem lidem, kteří tam působily. Hodně jsem se toho naučil. Nyní však začíná další fáze mojí kariéry a já chci splnit cíle Getafe."

Váš první oficiální zápas bude proti Barceloně.
"Debut v dresu Getafe bude speciální a proti Barceloně to bude ještě o to pikantnější. Je to přímí souboj, protože nyní vedeme ligu. Víme, že to bude těžký zápas, ale my hrajeme doma. Mám dva týdny na to, abych se sehrál se spoluhráči, poté uvidíme, jestli budu hrát."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!