Zapomeňme na Barcu, leden bude klíčový

Čas 26. 12. 2007, 17:33 | Autor redakce
Budeme se radovat i v dalších zápasech?
Budeme se radovat i v dalších zápasech?

Chápu, je to těžké. I pro mě je těžké zapomenout na asi nejlepší zápas naší sezóny. Ale pokud chceme opravdu titul, jako že chceme, musíme spadnout zpátky na zem. Čeká nás totiž nejtěžší období.

Leden je opravdu klíčový, samozřejmně, pokud zvládnete leden a ostatní měsíce ne, je vám to nic platné. Ale pro nás, pro klub, který vede ligu o 7 bodů, je to velice důležité období a taky pěkně náročné.

Začátkem ledna nás nejdřív čeká Alicante, tudíž pohárový zápas. Skvělý rozjezd, nemyslíte? Ale aby jsme se nepletli! Real určitě nenastoupí v plné sestavě, přesto takový zápas musíme vyhrát i s "béčkem", prohru neomlouvá absolutně nic. Pokud tedy vyhrajem, čekají nás další pohárové zápasy, co už v tak nabitém lednu bude pěkná kávička.

Ale prioritou je samozřejmně liga, kterou máme skvěle rozjetou. S kym se tedy potkáme? První zápas hostíme doma ambiciózní Zaragozu. Určitě nebereme nic jiného než 3 body, ale to v domácím zápase je tak pokaždé. A je jedno, jestli přijede Levante, Zaragoza nebo Barcelona. Ale lehký zápas to určitě nebude. Poté pojedeme za půdu posledního a podle mě i sestupujícího Levante. I když Levante špatně nehraje, body nedělá a něco jiného než 3 body by bylo ostudou. No, ale tím to teprve začne. Další zápas totiž hrajeme na hřišti nenáviděných rivalů ze stejného města, jako jsme my. Pojedem na hřiště Atletica a tam už to bude těžší. A ligová utkání v lednu zakončíme domácím zápasem proti nebezpečnému Villarealu. Další těžký zápas. Jinak ještě připomenu, že nám celý leden bude chybět Diarra, který bude na poháru Afriky.

Takže, jak už jsem několikrát říkal, bude to těžké, ale pokud to zvládneme, jsme ti praví na titul v Primera Division.

A nakonec trošku mimo téma. Chtěl bych vás poprosit, protože se mi zdá, že je to tu trochu mrtvé, aby jste rozjeli nějaká témata na fóru, guestbooku či v komentářích. Protože mi přijde škoda, že taková komunita, jako jsou fandové Realu, nežije naplno.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!