RETRO: Jeden z nejúžasnějších gólů fotbalové historie. Galácticos ztrapnili Atlético trefou v 1. minutě

Čas 11. 09. 2014, 08:57 | Autor podvinho
Ronaldo Luís Nazário de Lima

<VIDEO> Duel Realu Madrid proti Atléticu, jehož další pokračování se odehraje již tuto sobotu, nabídl v historii mnoho nezapomenutelných momentů. Mezi ty vůbec nejkrásnější se jistě řadí neuvěřitelný gól Bílého baletu, jehož autorem byl v roce 2003 legendární Brazilec Ronaldo. Branka padla v první minutě a hráči Atlética se dokonce ani nedokázali dotknout míče!

Real Madrid přivítal v zápase španělské ligy městského rivala Atlético Madrid. Psalo se datum 3. prosince 2003. Fanoušci se jako vždy těšili, co jim hvězdní Galácticos předvedou. A ti je nezklamali.

Hned po rozehrávce se dostal míč po ose Raúl, Beckham, Zidane a Roberto Carlos až k Ronaldovi a ten už si s míčem věděl rady. Nejdříve obhodil obránce, poté akci sám stylově zakončil. Od úvodního hvizdu uběhlo 14 sekund. Hráči Atlética nevěděli, kde jim hlava stojí. Nádhera.

Ve 20. minutě utkání zvýšil Raúl González na 2:0 a tento výsledek již do konce zápasu vydržel.

Věřme, že nástupci Galácticos v čele s Cristianem Ronaldem dokážou něco podobného zopakovat v sobotu, kdy se v rámci 3. kola španělské ligy utkají právě s Atléticem.