Marca: Sergio Ramos si proti Cádizu poranil koleno, jeho účast v El Clásicu je v ohrožení

Militão se naštěstí včas uzdravil a vypadá jistě. Přinejhorším můžeme po Clásicu hrát na 3 obránce (ať už s Nachem a / nebo Mendym jako v trojici) a Casemirem před nimi, stejně hraje vzadějc než Sergio. A Zidanovi by to mohlo otevřít víc možností utvořit sestavu se dvěma útočníky

18.10.2020 20:05:33
RealWayne
Odkaz na komentáø (kotva)RealWayne

No, když si vzpomenu na poslední zápasy bez Sergia, tak to zpravidla nekončilo dobře... Na druhou stranu Militão, pokud nastoupil, tak nikdy vyloženě nezklamal. Důležité bude také to, jestli bude hrát Case, jelikož bez něj obrana nepůsobí zdaleka tak pevně, jak tomu bylo v minulé sezóně, kde Casemira Zizou stavěl zápas co zápas a přinášelo to své ovoce.

Co se týče těch zraněních, je to vizitka toho, že něco nefunguje tak, jak má. Viděli jsme to minulou sezónu a vidíme to i letos. Nevím, do jaké míry těm zraněním šlo předejít, ovšem celkově to na mě působí tak, že hráči nejsou po fyzické stránce dostatečně připraveni na intenzitu soutěžních zápasů...

18.10.2020 21:10:58
C1R9I8S5

Já hlavně nemůžu pochopit, jak se můžou zranit, když hrajou intenzivně 20 minut za zápas, zbytek si přihrávají a jednou za pět minut se dostanou k centru. Kromě Luky, Fedeho a Mendyho tam nevidím krok navíc, nedejbože sprint nebo moment překvapení, který by mohl rozhodnout zápas. Ale ty zranění jsou skoro nepochopitelný, když 60-70 minut jen klušou, spíš chodí. Takže bych o intenzitě nemluvil Smajlík

18.10.2020 21:21:06
RealWayne

Tu intenzitu jsem myslel spíš ze strany soupeře. Smajlík Naši hráči totiž bohužel často působí dojmem, jakoby hráli přátelák, ve kterém o nic nejde, a tudíž, jak píšeš, se z naší strany o žádné intenzitě mluvit nedá, což je jeden z problémů, které nás momentálně sužují...

19.10.2020 07:48:48
paky
Odkaz na komentáø (kotva)paky

To ze se nekdo zrani uz me neprekvapuje. Tohle se deje Jen u nas.

18.10.2020 22:11:19
Odkaz na komentáø (kotva)"Iker"

hadam to stihne do zapasu.. ale toho Pereza uz mali davno vytiahnut za vlasy prec, uz dlhe roky tu len skodi

19.10.2020 12:15:16
Nemá avatar
Odkaz na komentáø (kotva)hagi

S tím Perezem to asi nebude tak snadné ho odstavit. Jsme nejúspěšnější klub poslední dekády v evropském měřítku, nějaký ten světový pohár také máme, titul také a po ekonomické stránce jsme na tom dobře. Když se to vezme z tohoto úhlu pohledu, tak to je fajn. Že se na ten fotbal nedá koukat je otázka druhá.

19.10.2020 14:31:20
Peevekox
Odkaz na komentáø (kotva)Peevekox

To je iba čiastočne pravda, to je ako mať na Slovenskú vyrovnaný rozpočet, ale zároveň nemať dialnicu z Ke do BA a mať rôzny skrytý dlh. Skrytý dlh Realu je že sa neinvestovalo do mužstva, hra upadá už od sezóny, kedy sme vyhrali poslednýkrát v LM (nezalúženej) a Barcelona nám v lige nadelila 17b náskok (rok na to 19b). Barcelona, ale medzičasom upadla rovnako ako Real, tak sa to jedine v tomto smere vyrovnalo. Nakoniec to šetrenie sa nám určite nevyplatí.