Vyhodnocení hráče měsíce září

Čas 09. 10. 2010, 17:58 | Autor podvinho

Koncem srpna nám konečně vypukla ligová i evropská soutěž a fanoušci se již prvních zápasů nemohli dočkat. První měsíc byl dost rozporuplný a nedá se říct, že by byl vyloženě úspěšný, ale ani neúspěšný. Výsledkově ho celkem Real zvládl. Důležité ale byly také individuální výkony hráčů, které jste také po každém zápase poctivě hodnotili.

Hodnocení

Do hodnocení bylo zařazeno 7 utkání. K zářijovým duelům bylo přidáno první ligové utkání na konci srpna. Naopak zápas s Deportivem již zařazen nebyl. Podmínkou pro zařazení hráče do hodnocení bylo, aby měl dotyčný minimálně tři hodnocené duely. Toto kritérium nesplnili Momo Diarra, Granero, Pedro León, Sergio Canales a poté samozřejmě hráči, kteří neodehráli ani minutu.

Celkem se hodnotilo tedy sedm duelů. Z toho pět bylo ve španělské soutěži a dva v evropské Lize Mistrů. Z těchto všech zápasů dokázal Real pětkrát vyhrát a dvakrát bezbrankově remizoval. Stalo se tak na hřišti Mallorcy a Levante. V lize je tedy zatím na třetím místě, v Lize Mistrů je zatím s plným počtem bodů na prvním postupovém místě.

 

Hra celého týmu
Z hodnocení jednoznačně vyplývá, že hra až na vyjímky ještě nebyla ideální. Mužstvo se samozřejmě potřebovalo sehrát, ale přesto mělo v některých zápasech odvádět lepší výkony. Vyjímkou byl zápas s Ajaxem, kde se hra velice líbila a nejlepší hodnocení také pochází z tohoto utkání. Celkem se povedl i domácí zápas s Espanyolem. Naopak tragický byl zápas na půdě Levante či první duel na Mallorce.

 

Hodnoceno
Známka
Nejlepší 1,55
Nejhorší 3,65
Průměr
2,63

Obrana
Naopak s obranou jste byli velmi spokojeni a právě v této činnosti je vidět po příchodu Josého Mourinha obrovské zlepšení. Výborně do sestavy zapadl Ricardo Carvalho a velmi se zlepšil i Marcelo. I ostatní hráči včetně brankáře předváděli dobré výkony. Hra obrany se vám nelíbila snad jen v zápase na hřišti Realu Sociedad, jinak jste byli spokojeni ve všech zápasech. Nejlepší byl opět zápas s Ajaxem, dále s Osasunou a Espanyolem.

 

Hodnoceno
Známka
Nejlepší 1,28
Nejhorší 2,42
Průměr
1,71

Útok
Útočná fáze se naopak většinou nedařilo podle představ fanoušků i hráčů či trenéra. Real mnohokrát nabídl jen nudné kombinace, které nevedli k šancím. Když už se k šancím dostal, většinou je hráči nedokázali proměnit a to se odrazilo na špatném hodnocení. Spokojeni jste byli snad jen v zápase s Espanyolem. Utkání s Ajaxem sice bylo povedené, ale útočníci se moc nevyznamenali, když spálili spoustu šancí. Nejhorší pak bylo utkání na hřišti Levante a zápas na půdě Mallorcy.

 

Hodnoceno
Známka
Nejlepší 1,92
Nejhorší 4,35
Průměr
2,91
 

Hráč měsíce
Hráčem měsícem se stává Iker Casillas, který si toto ocenění poměrně s přehledem pohlídal. Nutno dodat, že ho získal jednoznačně zaslouženě, když dokázal několikrát týmu pomoci skvělými zákroky a má velký podíl na několika čistých kontech, ke kterým mu ale samozřejmě pomohla i obrana. I v hodnocení jednotlivců je vidět, že se vám více líbila právě obrana, jelikož obránci dostali o dost lepší známky za své výkony a skončili vpředu. Zdá se, že nová posila Ricardo Carvalho skvěle zapadla a i díky tomu se dostal Portugalec na druhé místo. Trochu se štěstím se do popředí dostal i Lass, který ale odehrál minimum zápasů. Naopak nespokojenost nadále panuje s útočníky. Ti se nedokázali mnohokrát prosadit a odnesl to hlavně Higuaín, u kterého to bylo samozřejmě nejvíce vidět. Přeci jen by ale neměl mít o tolik horší hodnocení než například Benzema či Ronaldo, kteří ale také nedostali lichotivé známky.

 

Poz.Fotografie
Hráč
Známka
1.
Iker CasillasIker Casillas
1,45
2.CarvalhoRicardo Carvalho 1,67
3.PepePepe
1,80
4.
Marcelo
Marcelo
1,82
5.LassLass
1,97
6.
Sergio RamosSergio Ramos
2,03
7.
Ozil
Mesut Özil
2,05
8.
Xabi Alonso
Xabi Alonso
2,09
9.
Di María
?ngel Di María2,10
10. Ronaldo
Cristiano Ronaldo
2,29
11.
Arbeloa
?lvaro Arbeloa
2,39
11.
Khedira
Sami Khedira
2,40
11.
Benzema
Karim Benzema
2,61
11.
Higuaín
Gonzalo Higuaín
3,29

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (105 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!