Výsledky hodnocení utkání proti Ajaxu a Sociedadu

Čas 22. 09. 2010, 18:36 | Autor podvinho

Real dokázal výborně vstoupit do Ligy Mistrů, když na svém stánku rozdrtil Ajax. Skóre mohlo být mnohem vyšší. Úplně jiný zápas se pak odehrál na půdě Realu Sociedad, kde Bílý Balet výhru doslova vydřel.

Real Madrid 2-0 Ajax Amsterdam

Hra Realu Madrid
Hra byla tentokrát velmi dobrá, což je jasně patrné i z vašeho hodnocení. Výborná byla obrana, která soupeře až na jednu vyjímku nepustila do šance a navíc rozehrávala akce. Horší hodnocení si však vysloužili útočníci, kteří se sice dostávali do mnoha šancí, ale jednu za druhou zahazovali. Celková hra se však fanouškům líbila.

 

Hodnoceno
Známka
Obrana 1,28
Útok 2,14
Hra celého týmu
1,55

Okamžik zápasu
Skoro 80% hlasujících mělo naprosto jasno. Okamžikem zápasu bylo ovládání hry Realem. Díky tomu si totiž mohl královský klub vytvořit mnoho šancí a některé proměnit. Navíc tak nebyla přetížená obrana a nakonec se na to i dobře koukalo. Hodně z vás si však uvědomovalo, že neproměněné šance našich hráčů byly také důležité a příště by se to nemuselo vyplatit.

 

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

 

Hráč zápasu
Hráčem zápasu se stal již podruhé za sebou ofenzivní záložník Mesut Özil, který opět tvořil hru královského klubu a hlavně díky němu se dostávali útočníci do tolika šancí. Sám si mohl připsat branku, nakonec však nahrál na gól Higuaínovi. Ten se stal překvapivě druhým nejhorším hráčem zápasu, přestože měl prsty v obou brankách. Možná by nebylo špatné nehodnotit hráče jen na pohled, ale také podle důležitosti jejich práce pro tým. Tím, kdo dopadl úplně nejhůře byl Portugalec Ronaldo, který se zatím s formou nepotkal.

 

Poz.Fotografie
Hráč
Známka
1.
OzilMesut Özil
1,24
2.-3.CarvalhoRicardo Carvalho 1,34
2.-3.MarceloMarcelo
1,34
4.
Casillas
Iker Casillas
1,36
5.PepePepe
1,51
6.
MarceloXabi Alonso
1,58
7.
Di María
?ngel Di María
1,69
8.
Khedira
Sami Khedira
1,75
9.
Arbeloa
?lvaro Arbeloa
2,03
10. Ronaldo
Gonzalo Higuaín
2,08
11.
Higuaín
Cristiano Ronaldo 2,11

 

 

Real Sociedad 1-2 Real Madrid

Hra Realu Madrid
Zatímco zápas proti Ajaxu byl jeden z nejlepších, utkání na půdě nováčka španělské ligy se fanouškům vůbec nelíbilo. A to jak v obrané, tak v útočné fázi. Útočníci si v podstatě šance nevytvořili, obrana navíc slušně hořela a bylo velkým štěstím, že Real Sociedad své šance neproměnil. Celková hra se tedy samozřejmě líbit nemohla a hodnocení dopadlo velmi špatně.

 

Hodnoceno
Známka
Obrana 2,42
Útok 2,99
Hra celého týmu
2,89

Okamžik zápasu
Necelá polovina fanoušků si myslí, že zápas rozhodly právě neproměněné šance Realu Sociedad. Pravdou je, že v určitých momentech měl Real velké štěstí, že soupeř své šance neproměnil. O něco méně hlasů dostala rozhodující šťastná branka Ronalda, který svou tečovanou střelou rozhodl těžké utkání.

 

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

 

Hráč zápasu
Hráčem zápasu se stal skórující ?ngel Di María, který předvedl slušný výkon, ale hlavně vstřelil krásný vedoucí gól. Poměrně dobrou známku dostali Iker Casillas a Marcelo, který se snažil být aktivní. Ostatní ale již propadli. Není asi už žádným překvapením, že jednoznačně nejhorším se stal Gonzalo Higuaín, který se zatím spíše trápí. Velmi špatně ale zahrály také německé posily Khedira a Özil, kterým se do této doby dařilo.

 

Poz.Fotografie
Hráč
Známka
1.
Di María?ngel Di María
1,55
2.CasillasIker Casillas 1,66
3.MarceloMarcelo
1,74
4.
Pepe
Pepe
1,92
5.CarvalhoRicardo Carvalho
2,06
6.
RonaldoCristiano Ronaldo
2,30
7.
Ramos
Sergio Ramos
2,44
8.
Xabi Alonso
Xabi Alonso
2,48
9.
Ozil
Mesut Özil
2,51
10. Khedira
Sami Khedira
2,54
11.
Higuaín
Gonzalo Higuaín 3,46

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!