Výsledky hodnocení utkání proti Osasuně

Čas 13. 09. 2010, 21:09 | Autor podvinho

Jak jste hodnotili první výhru sezóny proti nepříjemnému soupeři z Osasuny?

Hra Realu Madrid
Z hodnocení jednoznačně vyplývá, že jste byli tentokrát mnohem spokojenější, přesto si myslíte, že by měl hrát Real ještě daleko lépe a to hlavně v útočné fázi. Špatný útok se dává tentokrát za vinu hlavně Gonzalovi Higuaínovi, který skončil i jako nejhůře hodnocený hráč celého zápasu. Naopak se vám již velice líbila hra obrany, která zatím ještě neinkasovala a po návratu Pepeho působila mnohem jistěji. Celková hra byla průměrná.

 

Hodnoceno
Známka
Obrana 1,48
Útok 2,98
Hra celého týmu
2,39

Okamžik zápasu
Skoro 65% hlasujících mělo naprosto jasno. Okamžikem zápasu byl kromě branky Ricarda Carvalha výkon Mesut Özila, který fanoušky naprosto uchvátil. Důležitým bodem zápasu byly i neproměněné šance útočníka Higuaína, které ale nakonec Real mrzet nemusely. Zhruba 11% uživatelů bylo spokojeno hlavně s bezchybnou obranou.

 

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

 

Hráč zápasu
Není žádným překvapením, že nejlepším hráčem zápasu se stal Mesut Özil, kterému se jeho první zápas před domácím publikem opravdu hodně povedl. Jen o jednu desetinu bodu za ním zaostal Portugalec Carvalho, který svým gólem utkání rozhodl. Velmi dobrý výkon podal opět i Iker Casillas, i když je nutno dodat, že příliš práce něměl. Naopak jednoznačně nejhorším hráčem byl zvolen Gonzalo Higuaín, zápas se nepovedl ani Ronaldovi či Benzemovi.

Znovu musím zopakovat: omluvte prosím neaktuálnost čísel u obrázků hráčů, nemáme totiž zatím hotovou jejich grafiku. Čekáme na nové fotografie.

 

Poz.Fotografie
Hráč
Známka
1.
OzilMesut Özil
1,37
2.CarvalhoRicardo Carvalho 1,38
3.CasillasIker Casillas
1,46
4.
Ramos
Pepe
1,70
5.RamosSergio Ramos
1,93
6.
MarceloMarcelo
1,95
7.
Khedira
Sami Khedira
1,97
8.
Xabi Alonso
Xabi Alonso
2,14
9.
Benzema
Karim Benzema
2,21
10. Ronaldo
Cristiano Ronaldo
2,28
11.
Higuaín
Gonzalo Higuaín 3,59

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (27 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!