Nejlepším hráčem přípravy je Iker Casillas

Čas 05. 09. 2010, 10:18 | Autor podvinho

Podle uživatelů webu a fanoušků, byl nejlepším hráčem letní přípravy brankář Iker Casillas. Povedenou přípravu zažili podle fanoušků i Ángel Di María, Rafael Van der Vaart či Sergio Ramos.

Real Madrid zažil poměrně povedenou přípravu, minimálně výsledkově určitě. Šanci dostali všichni hráči a každý tak mohl ukázat, co v něm doopravdy je. Nutno podotknout, že přípravu dost poznamenala různá zranění a nemoci.

Není překvapením, že nejlepším hráčem přípravy podle fanoušků se stal Iker Casillas. K tomuto ocenění mu určitě velice pomohl vydařený zápas na půdě Bayernu Mnichov, kde svůj tým několikrát zachránil, dokázal chytit penaltu v normální hrací době a pak ještě vychytal penaltový rozstřel.

Ale i v dalších zápasech působil Iker jistě a dokázal, že je i po vydařeném Mistrovství Světa stále v dobré formě a připraven na novou sezónu, ve které bude nově i kapitánem. Tuto roli si bezpochyby zaslouží.

Jako druhý, s velkou ztrátou, ale také náskokem, skončil nováček ?ngel Di María. I on, po nemastném začátku, začal předvádět skvělé výkony, na které byla radost pohledět. Nejvíce zaujal asi v posledním utkání přípravy proti uruguayskému mistrovi.

Třetí místo velice těsně uhájil Rafael Van der Vaart, který prožil také povedenou přípravu, přesto musel Real v létě opustit. Mnoho fanoušků se stále ptá, proč se tak muselo stát, ale pravdou je, že Real má momentálně na Vaartově pozici velký přetlak.

Hned za Nizozemcem skončil Sergio Ramos, který si zahrál jak pravého obránce, tak také stopera, kde musel zaskakovat po několika zraněních právě středních obránců.

Kdo byl podle vás nejlepším hráčem letního přípravného období?

Iker Casillas (51%)
791
Sergio Ramos (8,1%)
125
Marcelo (3%)
46
Xabi Alonso (3,3%)
51
Pedro León (3,5%)
55
Van der Vaart (8,1%)
126
Angel di María (23%)
356
Celkem hlasovalo: 1550

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (68 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!