Výsledky hodnocení utkání proti Málaze

Čas 21. 05. 2010, 12:11 | Autor podvinho

Real Madrid v posledním kole jen remizoval na hřišti Málagy, ale ani případná výhra by na mistrovi nic nezměnila. Jak se vám zamlouvala hra královského celku?

Hra Realu Madrid
Z hodnocení jasně vyplývá, že s hrou byli fanoušci Realu velice nespokojeni. Faktem je, že na hráčích Bílého Baletu byla vidět malá motivace a od začátku se jim nedařilo. Obrana zahrála sice špatně, ale ještě hůře byl na tom podle vás útok, který dokázal vstřelit jen jeden gól a nevypracoval si ani mnoho šancí. Celková hra byla jedna z nejhorších, jakou jsme tuto sezonu mohli vidět.

Hodnoceno
Známka
Obrana 2,95
Útok 3,67
Hra celého týmu
3,64

Okamžik zápasu

I na momentu zápasu je vidět, proč byli fanoušci tak zklamáni. Okamžikem zápasu se totiž stalo zklamání z vývoje utkání v Barceloně, kde si domácí celkem snadno poradili s Valladolidem a hráči Realu tak věděli, že další titul si do sbírky nepřidají. Kromě toho vám uvízlo také v paměti, že si Real vypracoval velmi málo šancí. To, že obrana při prvním gólu jen sledovala Dudu, vám už příliš nevadilo. 

 

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

 

 
Hráč zápasu

Rafael Van der Vaart si zcela jednoznačně došel pro prvenství v této anketě. Jako jediný z celého mužstva dostal lepší známku než dvojku. Pravdou je, že Vaart nejen vstřelil gól, ale celý zápas se snažil týmu pomoci a ukázal, že bychom s ním měli počítat i nadále. Celkem slušné výkony podle vás předvedli Marcelo, Ronaldo a Casillas. Naopak na chvostu se opět nic nemění. Granero, Higuaín a Gago podle vás předvedli další nepovedené střetnutí.

 

Poz.Fotografie
Hráč
Známka
1.Ronaldo
Rafael Van der Vaart
1,67
2.Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo
2,14
3.Sergio RamosMarcelo Viera
2,16
4.
Guti
Iker Casillas
2,18
5.HiguaínKarim Benzema
2,32
6.MarceloEzequiel Garay
2,45
7.Raúl AlbiolSergio Ramos
2,46
8.
Garay
Raúl Albiol
2,55
9.
Kaká
Xabi Alonso
2,58
10. Lass
Guti
2,61
11.
Raúl
Fernando Gago
3,26
12.
ArbeloaGonzalo Higuaín
3,68
13.
Granero
3,80

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!