Výsledky hodnocení utkání proti Mallorce

Čas 07. 05. 2010, 19:09 | Autor podvinho

Jak jste ohodnotili výkony hráčů a týmu v zápase, kdy Real dokázal jasně zvítězit nad nepříjemným soupeřem? Brzy také přineseme hodnocení se zápasů v Zaragoze a s Osasunou.

Hra Realu Madrid
Až překvapivě přísní byli tentokrát fanoušci Realu. Obrana si vysloužila dokonce velmi špatnou známku a ani hra celého týmu vás asi moc nenadchla. S tímto se ale dá souhlasit. Nebýt Ronalda a jeho individuálních schopností, mohlo vše dopadnout hůře. Možná až moc přísná je známka útoku, který dokázal vstřelit čtyři góly a zasloužil by si tak lepší známku.

Hodnoceno
Známka
Obrana 2,48
Útok 1,62
Hra celého týmu
2,04

Okamžik zápasu

Zde není vůbec o čem diskutovat. Naprosto jednoznačně zvítězil skvělý výkon Cristiana Ronalda, který vlastně zápas rozhodl. Pro tento moment hlasovalo hned 172 uživatelů. Na druhém místě skončili přihrávky Sergia Ramose. To, že Real opět prohrával, vás nechalo chladnými a pro tuto možnost hlasovalo jen minimum fanoušků.

 

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

 

 
Hráč zápasu

Sergio Ramos se stal možná překvapivě mužem zápasu. Dokázal tak překonat i famózního Ronalda. Ten skončil jen těsně za Ramosem. Na pomyslné "bedně" se dokázal umístit také Iker Casillas. Naopak všichni ostatní hráči dostali průměrné a spíše podprůměrné známky. Snad jen Xabi Alonso předvedl odpovídající výkon. Nejhůře dopadl klasicky Granero. Špatně si vedli také Higuaín, Kaká a Arbeloa.

 

Poz.Fotografie
Hráč
Známka
1.Ronaldo
Sergio Ramos
1,34
2.Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo
1,37
3.Sergio RamosIker Casillas
1,44
4.
Guti
Xabi Alonso
2,04
5.HiguaínRaúl Albiol
2,17
6.MarceloGuti
2,18
7.Raúl AlbiolEzequiel Garay
2,19
8.
Garay
Fernando Gago
2,29
9.
Kaká
?lvaro Arbeloa
2,44
10. Lass
Kaká
2,57
11.
Raúl
Gonzalo Higuaín
2,75
12.
ArbeloaGranero
3,19

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!