BLOG: Luka Modrić se za rok a půl stal (vele)důležitým článkem sestavy

Čas 18. 02. 2014, 22:44 | Autor redakce | ZdrojMarca.com
Luka Modrić
Luka Modrić

Od svého přestupu do španělského týmu to měl těžké. Nyní je chorvatský snajpr nedílnou součástí sestavy Realu Madrid. V dresu Bílého baletu nahrál na mnoho branek a 6 jich vstřelil. Všechny za hranicí vápna, všechny byly velmi důležité.

Luka si prožil jednu z nejzajímavějších a nejúspěšnějších premiér, které nějaký hráč mohl mít. Ve svém prvním utkání, kdy nastoupil za Real, vyhrál svou první trofej -Španělský superpohár - a navíc proti Barceloně. K této trofeji mu stačilo zhruba 10 minut na hřišti (střídal na konci zápasu).

Od té doby vyzrál, sehrál se s týmem a začal se prosazovat. První gól dal proti Zaragoze. Zatím nejdůležitější a nejhezčí branku vstřelil proti Manchesteru United v Lize mistrů. Nezapomenutelná střela. I díky této brance a Lukově výkonu Real přes Ďábly přešel, načež vypadl v dalším kole s Dortmundem.

Poté přišla další důležitá branka. Proti Malaze, se kterou Bílý balet prohrával. K otočení skóre přispěl opět nádhernou brankou Luka. Trefil se i v Lize mistrů, kde krásnou brankou otevřel skóre proti Kodani. Půltucet dokončil v utkání s Getafe, kde zvyšoval na 3:0.

Luka Modrič je jednou z nejdůležitějších posil posledních let. Kritici mlčí, nedůvěřivci mu fandí. Technicky nadaný Chorvat ukazuje, proč si ho Real Madrid pořídil. Všichni, i Luka, věří, že jeho forma půjde ještě výš. Luka na to má!

Klíčová slova: modric

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (42 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!