Narazili jsme na tým, který je aktuálně lepší, řekl po utkání Thibaut Courtois

Čas 06. 05. 2021, 08:11 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Thibaut Courtois
Thibaut Courtois

Několika fantastickými zákroky držel Thibaut Courtois dlouho naděje bílého baletu alespoň na prodloužení v odvetě semifinále Ligy mistrů proti Chelsea. Nakonec však dvakrát kapituloval.

V prvním poločase jsme měli míč více pod kontrolou, ale nevytvořili jsme si dostatek šancí. Jednu velkou jsme měli po střele Karima, ale brankář předvedl dobrý zákrok. Poté nám dali na 1:0. Po změně stran jsme se snažili přidat, ale Chelsea dobře bránila a udeřila podruhé.“

Vyřazení je tvrdá rána, ale takový je fotbal. Musíme se zvednout a jít dál. Hlavně si odpočinout a v neděli porazit Sevillu. Proti Chelsea jsme se snažili být nebezpeční, ale oni mají velice rychlý tým. To byla jejich přednost proti nám a těžili z toho.

Musíme si uvědomit, že Liga mistrů není jen o nás. Není to snadná soutěž, hrají ji ti nejlepší. Dnes jsme narazili na tým, který byl aktuálně lepší než my. Nemůžeme s tím už nic dělat. Příští rok zase budeme bojovat o to, abychom se dostali do finále, ale jak jsem řekl, jsou tu skvělé týmy, se kterými se musí počítat. Finále bylo naším snem, ale Chelsea byla lepší.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!