Casemiro: Nehledám žádné výmluvy, Chelsea byla lepší. Musíme rychle přepnout na ligu

Čas 06. 05. 2021, 07:54 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Casemiro
Casemiro

Casemiro v pozápasovém rozhovoru pro klubový web uznal, že Real Madrid v obou utkáních semifinále Ligy mistrů s Chelsea tahal za kratší konec provazu. Zároveň připomněl, že neméně důležitá bitva čeká Los Blancos již v neděli.

Během prvních 25 minut jsme byli lepší. Měli jsme dvě velké šance, které ale bohužel Karim neproměnil. Poté přebírala otěže zápasu Chelsea. Hrála lépe. Nehledám žádné výmluvy. Cesty zpět není.

Musíme již začít přemýšlet nad ligou, protože v neděli nás čeká minimálně stejně důležitý zápas proti Seville. To bude velice obtížný zápas. Měli jsme velkou příležitost podívat se po třech letech zase do finále, ale Chelsea byla v součtu lepší. Chtěl bych jim poblahopřát k postupu.

Samozřejmě jsme z vyřazení smutní. Chtěli jsme letos našim fanouškům nadělit finále. Byl to pro všechny obtížný rok – měli jsme hodně zraněných, do toho řádí pandemie Covidu-19, které podlehlo mnoho lidí, museli jsme hrát bez diváků. Ušli jsme dlouhou cestu, ale na Chelsea jsme nestačili. Opět se potvrdilo jak je těžké Ligu mistrů vyhrát.

Sergio hrál po dlouhé době, ale zápas zvládl dobře. Je to náš kapitán a vůdce. Je pro nás velice důležitý.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!