Marcelo musel dnes k volbám, do Londýna ale nakonec s týmem odletěl. Co jej zachránilo?

Čas 04. 05. 2021, 11:54 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Marcelo
Marcelo

Minulý týden se objevila informace, že Marcelo musí být přítomen v madridských městských volbách, kde měl plnit funkci náhradníka volební komise. Ačkoliv dnes si šel svoji občanskou povinnost splnit, zdržel se jen krátce a následně se mohl opětovně začít připravovat na semifinále Ligy mistrů.

Marcelo se dnes hlásil na místě, kde měl zastávat pozici náhradníka u regionálních voleb. Real Madrid i hráč se pokoušeli do poslední chvíle přesvědčit volební komisi, aby brazilského obránce z této povinnosti osvobodila. Leč marně. Fotbalový zápas totiž jako překážka pro neúčast u voleb dle komise nebyl dostatečně pádným důvodem. Real Madrid měl v plánu v 10:30 odlet do Londýna.

Zdálo se, že klub i hráč na tuto úsměvnou kauzu rezignují, a Marcelo se opravdu v 8:28 hlásil na stanovišti. Protože se na místě neobjevil jeden z členů komise, musel jeho pozici zabrat Marcelo.

Naštěstí však náhradníků u voleb je více. Podle televize LaSexta, s odkazem ne jednoho člena Lidové strany, se jedna starší žena nabídla, že Marcela u voleb zastoupí. Hráč se tak mohl vrátit domů a s týmem nakonec odcestoval do hlavního města Velké Británie.

Komentáře fanoušků

Zatím nikdo se nezapojil do diskuze. Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!