Vinícius Júnior: Jsem vyčerpaný. Ale vím, že jsem odvedl maximum pro tým

Čas 06. 04. 2021, 23:34 | Autor Laša | Zdrojas.com
Vinícius
Vinícius

Hvězdou úvodního zápasu proti Liverpoolu byl bezpochyby Vinícius Júnior. Mladý Brazilec dvěma góly režíroval vítězství Los Blancos nad Reds 3:1. Po utkání byl nadšený z výhry a svého výkonu. Dobře však ví, že čtvrtfinálový duel je teprve v poločase.

Je pro nás velmi důležité, že jsme vyhráli. Výsledek 3:1 je velice dobrý. Letos hodně tvrdě pracujeme na tom, abychom se v Lize mistrů dostali až do toho nejdůležitějšího zápasu. Chceme vyhrát každý zápas.

Dali jsme Liverpoolu minimum prostoru. Skoro jsme je nepustili do šance. Měli jedinou vážnější příležitost, kterou bohužel proměnili. Musíme na tomto ještě více zapracovat. Na tréninku se podobným situacím věnujeme. Trenér nám dává klid. Snažíme se dělat vše, co po nás Zidane chce.

Jestli jsem ze sebe setřásl zátěž? Snažím se pracovat na to, abych byl co nejvíce prospěšný týmu. Spoluhráči mi dodávají sílu. Pomohlo mi to, abych se dostal do dvou důležitých okamžiků. Jsem rád, že jsem vstřelil dva góly, které týmu pomohly.

Toni Kroos je neuvěřitelný hráč. Klubová legenda. Když hraje, víte, že je vedle vás světová extratřída. Nikdo jiný jako on, se po trávnících nepohybuje. Moc mu děkuji za ten přesný pas za obranu.

Proč jsem ukázal na znak Realu? Protože hodně pracuji. Odmalička jsem snil o tom, že budu hrát za Real Madrid společně s těmi nejlepšími. Nemám to tak jenom já. Všichni toužíme s tímto klubem uspět. Já pro to dělám vše – doma i na tréninku.

Před utkáním byly šance obou týmů na postup vyrovnané, a na tom se nic nezměnilo. Liverpool má skvělý tým. Pojedeme tam s tím, že nic není hotové. Budeme chtít vyhrát i na Anfield.

Jak moc jsem unavený? Na stupnici od 1 do 10 bych řekl, že na 10. Ale je to příjemná únava, protože společně s ní mám pocit, že jsem dnes pro tento klub udělal maximum.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!