Emilio Butragueño: Náš soupeř bude nebezpečný. Dva roky zpátky Ligu mistrů vyhrál

Čas 19. 03. 2021, 15:08 | Autor Laša | Zdrojas.com
Emilio Butragueño
Emilio Butragueño

Ředitel Realu Madrid pro vnější vztahy Emilio Butragueño po losu ocenil kvalitu a sílu soupeře z Liverpoolu. Podle něj bude nutné, aby měl Zinedine Zidane k dispozici co nejvíce hráčů zdravých.

Další souboj mezi Realem a Liverpoolem. „Dva týmy s velkou historií. Dva týmy, které tvořily Ligu mistrů. Budeme hrát dva zápasy proti nebezpečnému týmu, bez ohledu na to, kolik zraněných má. Hrají s velkou intenzitou. Víme dobře, čeho jsou schopni. Máme několik absencí. Doufám, že do prvního zápasu se co nejvíce hráčů dá dohromady.

Favorité. „Jestli do zápasu půjdeme jako favorité? Takhle přemýšlet nemůžeme. Bylo by to nebezpečné. Nezapomínejme, že půjdeme hrát proti soupeři, který před dvěma roky celou soutěž vyhrál. Věřím, že naši  hráči udělají pro postup maximum. Každý detail může být rozhodující. Naši hráči dokáží ze sebe v takových utkáních ze sebe dostat to nejlepší.

Obtížný duben. „Během týdne nás čeká dvojzápas s Liverpoolem a El Clásico. Pro Zidana bude důležité, aby měl co nejvíce hráčů zdravých, v plné fyzické kondici.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!