Zinedine Zidane před Manchesterem: Chceme, aby na nás byli fanoušci zítra hrdí

Čas 25. 02. 2020, 16:20 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Zinedine Zidane dnes odpoledne odpovídal na otázky novinářů před závěrečným tréninkem Los Blancos. Zítra čeká jeho svěřence úvodní zápas osmifinále Ligy mistrů.

Chceme, aby na nás byli fanoušci hrdí, proto do tohoto zápasu musíme dát absolutně všechno, co je v našich silách. Liga mistrů se vrací, uvědomujeme si její význam, její důležitost i nádheru těchto zápasů.

Budeme hrát proti skvělému týmu, který svoji velikost znovu a znovu dokazuje. Nepřijedou sem bránit. Přijedou na Bernabéu hrát fotbal. Takže i od nás se očekává dobre představení. Dáme do toho na hřišti všechno. Nabádám hráče, aby si nelámali hlavu s tím, že jim teď pár zápasů nevyšlo. Nad tím by neměli přemýšlet. Musí myslet na vše dobré, co jsme dělali v předchozích utkáních.

Středeční zápas nebude Zidane vs. Guardiola. Je to fotbalový zápas mezi Realem Madrid a Manchesterem City. Těšíme se na zápas. Protože tento typ zápasů milujeme.

Manchester City je velice kvalitní soupeř. Má mnoho silných stránek, zejména pokud jde o držení míče. Pro mě bude klíčový náš výkon. Každý hráč je pro mě důležitý, každý musí být perfektně na zítřek připraven. Je před námi skvělý fotbalový týden. Všichni z hráčů i trenérů by se do těchto zápasů chtěli zapojit.

Zranění Hazarda? Chtěl by být zítra s námi na hřišti, ale okolnosti to neumožňují. Je z toho nešťastný.

Santiago Bernabéu
6. díl podcastu: Klíče úspěchu a předpověď Ligy mistrů

Co stojí za tím, že se Real Madrid konečně posunul do čela La Ligy a kde má Zidanův tým stále rezervy? V 6. díle podcastu Co na to Madridistas se podíváme hned na čtyři soutěže a velký prostor dostane pochopitelně Liga mistrů, která má v plánu osmifinále. Bílý balet se utká s Man City. Postoupí? Tipují Podvinho, Thjuks a Siky.  Poslouchejte ZDE>>

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!