Emilio Butragueño: Je to velmi těžká rána. Nyní musíme vše řešit s klidem

Čas 05. 03. 2019, 23:50 | Autor Laša | Zdrojas.com
Emilio Butragueño
Emilio Butragueño

Vyřazení z Ligy mistrů hodnotil i Emilio Butragueño, vysoký činitel Realu Madrid.

Nečekaný večer. Blahopřeji Ajaxu. Odehráli fantastický zápas. Za všechny hráče bych se chtěl omluvit všem fanouškům Realu Madrid. Bojovali, ale bohužel to nestačilo. Vypadalo to, jako by se vše spiklo proti nám. Poprvé a podruhé když dali dvě branky, které byly mimochodem krásné. Poté jsme trefili dvě tyčky. To není normální. Druhý poločas jsme začali dobře, ale jejich třetí branka byla rozhodující.

Všichni jsme si vědomi toho, čeho tito hráči dosáhli v uplynulých letech. Co vše nám dali. Musíme si uvědomit, že je to sport. A ve sportu to není vždy jen o výhře. Zklamání je tu patrné. Tým chtěl, ale zkrátka nemohl. To, čeho dosáhli v předchozích ročnících, na to by fanouškové zapomínat neměli. Dnes jsme velmi tvrdě narazili.

Tento večer je těžký pro nás všechny. Musíme však zůstat klidní. Tímto zápasem to nekončí. V následujících týdnech nás čeká ještě mnoho zápasů. Měli jsme nějaké představy. Ale bohužel jsme na vytoužené čtvrtfinále nedosáhli. Je to velmi těžká rána. Musíme si nyní pomoci navzájem, všichni Madridistas. Protože když jste v situaci, která není ideální, musí se semknout všichni.

Pravdou je, že ještě před týdnem jsme byli plni očekávání a snů. Byly před námi tři domácí zápasy, v nichž jsme bojovali o všechno. Bohužel se naplnil ten nejhorší možný scénář. Nejsme zvyklí prohrávat a ztrácet.

Real Madrid se vždy snaží, aby měl co nejlepší tým a aby zvítězil ve všech soutěžích.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!