Po výprasku v Eibaru jsme takový výsledek potřebovali, shodli se hráči po utkání

Čas 28. 11. 2018, 08:55 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Hráči slaví branku v Římě
Hráči slaví branku v Římě

Real Madrid se rychle oklepal z víkendové ostudy v Eibaru, kde Los Blancos utrpěli porážku 0:3. V Římě, hlavně díky dobrému výkonu ve 2. poločase, porazili domácí AS 2:0, a postoupili do osmifinále z 1. místa. Hráči si uvědomovali, že bylo důležité, aby zápas podobným způsobem zvládli.

Marcos Llorente

Věděli jsme, jak důležitý zápas nás tady čeká, zvláště po porážce v lize. Chtěli jsme tady ukázat, že na to stále ještě máme, že jsme pořád velký tým. Vítězství nás může zvednout. Je důležité, že jsme si zajistili 1. místo ve skupině

Jsem šťastný. Myslím, že mohu být se svým výkonem spokojený. Jsem nadšený z toho, že se domů vracíme s výhrou. Když hráč moc nehraje, snaží se připravit, jak nejlépe může, protože když pak najednou dostane příležitost, musí předvést výkon, jako by nastupoval pravidelně.

Každý chce hrát. Jsem hráčem Realu Madrid a mým snem je, abych zde byl úspěšný. Ukázal jsem, že když od trenéra dostanu důvěru, jsem připravený jej nezklamat a vydat ze sebe to nejlepší. Doufám, že od něj dostanu příležitosti i v dalších zápasech, abych mohl jako hráč i nadále růst.

Lucas Vázquez

Nejdůležitější bylo, že jsme se po výsledku z Eibaru rychle zvedli. Celkově jsme si tu vedli velmi dobře. Od první do poslední minuty jsme hráli jako tým, a to je důležité. Chtěli jsme ten špatný výsledek napravit. Museli jsme se v mnoha směrech zlepšit a to v mnoha směrech. V našem přístupu a v touze po dobrém výsledku.

Fotbalové zápasy jsou stále obtížnější. V Římě to bylo velmi vyrovnané, protože oba týmy si byly vědomy důležitosti utkání. Každý chtěl ve skupině zvítězit. Pomohl nám gól hned na počátku 2. poločasu. Byl sice trochu šťastný, ale nakopl nás, a od té chvíle jsme již byli lepší a zápas kontrolovali. 1. místo ve skupině je důležité, protože jsme si zajistili výhodnější pozici před losem osmifinále.

Dostal jsem příležitost v několika zápasech, ale nedařilo se mi vstřelit branku. Až nyní jsem se konečně prosadil a jsem za to velmi rád, protože jsem týmu pomohl k důležitému vítězství. Chtěl bych branku věnovat svému synovi.

Marcos Llorente předvedl úžasný výkon. Za mě 10/10. Nebylo pro něj lehké do zápasu nastoupit, protože moc příležitostí nedostával. Ale ukázal, že má velký charakter a také touhu po úspěchu. Všichni jsme z jeho výkonu nadšení.

Gareth Bale

Dali jsme si dva cíle: zlepšit herní projev týmu po špatném výsledku z víkendu, a také si zajistit 1. příčku ve skupině. Oba tyto cíle jsme splnili, takže můžeme být spokojení. Ale nesmí nás to ukolébat. Stále máme velký prostor pro zlepšení. Máme nového trenéra a chce to ještě nějaký čas, než to bude ideální.

Věděli jsme, že nás čeká nesmírně obtížný zápas proti těžkému soupeři. V 1. poločase jsme nehráli příliš dobře, ale řekli jsme si, že pokud začneme více bojovat, přijde i zlepšení. 2. poločas byl z naší strany dobrý, dali jsme brzkou branku a zápas jsme tak získali pod kontrolu.

Mezi La Ligou  a Champions league je rozdíl. Každá soutěž má vlastní styl hry. V Lize mistrů navíc čelíte týmům, které chtějí hrát fotbal, což nám více vyhovuje.

Měli jsme těžký start do sezóny. Nedařilo se nám dle našich představ. Cítím, že se ale v posledních zápasech zlepšujeme. Musíme v tom pokračovat a nadále předvádět výkon, jaký jsme ukázali ve 2. poločase v Římě.

Marcelo

Každý zápas je jiný. V Eibaru je menší hřiště a nedostávali jsme tam tolik prostoru. Dnes jsme více drželi míč, i když trávník nebyl ideální. První půli jsme museli přetrpět, ale myslím, že až na pár chvil jsme měli hru pod kontrolou.

Každému zápasu, každé soutěži dáváme stejnou důležitost. Jsme Real Madrid a chceme uspět na všech frontách. Zajistili jsme si tady postup i 1. místo, takže jsme spokojení.

Nejsem v pozici, abych dával rady trenérovi, či se vyjadřoval k jeho práci. Máme ale velmi zkušený tým, který ví, co se od něj očekává. Každý hráč by chtěl hrát. Musíme pracovat jako tým, zlepšovat se společně. To je fotbal. Pokud budeme tvrdě pracovat, výsledky i zlepšení se dostaví.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!